Povezane vesti
Velika evropska banka oprala 150 milijardi dolara u SAD
Radio 021 19.11.2018
Uzbunjivač koji je otkrio da je "Danske bank" bila uključena u navodno pranje novca, izjavio je danas da je jedna velika evropska banka pomogla u obradi sumnjivih transakcija u vrednosti do 150 milijardi dolara, u šta su, kako tvrdi, bile umešane i dve… »
Razotkriven neviđeni skandal: Velika evropska banka oprala 150 milijardi dolara, a umešane i dve američke banke! (video)
Kurir 19.11.2018
Uzbunjivač koji je otkrio da je Danske bank bila uključena u navodno pranje novca, izjavio je danas da je jedna velika evropska banka pomogla u obradi sumnjivih transakcija u vrednosti do 150 milijardi dolara, u šta su, kako tvrdi, bile umešane i dve… »
Vesti dana »
Milivojević u Valjevu: Studentski protesti nisu nasilni, nasilje izaziva Vučićev režim (VIDEO)
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Novi predsednik Mađarske Andraš Baka već sada popularniji nego što je njegov prethodnik Tamaš Šuljok ikada bio: Šta je sve pokazalo istraživanje?
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Serija razornih zemljotresa pogodila Indoneziju! Najjači bio 7,7 Rihtera - udar trajao duže od 30 sekundi, prvi snimci
Kurir pre 1 satjoš 5 povezanih
MUP: U Valjevu na neprijavljenom skupu bilo 3.500 ljudi, privedeno 11 osoba
Politika pre 1 satjoš 2 povezane



