Povezane vesti
Država ćuti na zahteve vaspitača, moguć štrajk u vrtićima
N1 Info 19.11.2018
Vaspitači u vrtićima nezadovoljni su zbog toga što je za sledeću godinu planirano povećanje plate od sedam odsto, dok će zaposleni u srednjim i osnovnim školama dobiti devet odsto uvećanja. Vaspitači sada traže povećanje od 15 odsto ili će stupiti u… »
Unicef: Nadamo se meri zabrane telesnog kažnjavanja dece
N1 Info 19.11.2018
U Srbiji je u pogledu položaja dece postignut je veliki napredak u zakonodavanom okviru, ali slabiji napredak u sprovođenju tih zakona, rekla je Direktorka Unicefa za Srbiju Ređina de Dominićis. Međunarodni dan deteta obeležava se 20. novembra. Ovaj dan… »
Ređina de Dominićis u Danu uživo o pravima dece u Srbiji
N1 Info 19.11.2018
Međunarodni dan deteta obeležava se 20. novembra. Ovaj dan se obeležava da bi se skrenula pažnja na obaveze društva prema deci kao i na probleme sa kojima se deca suočavaju. O tome šta su potrebe dece u Srbiji i šta sve država treba da uradi kako bi se… »
Vesti dana »
Stanković: Završni ispit treba da pokaže znanje i odredi dalje školovanje
RTK pre 9 minutajoš 76 povezanih
MUP: Lokalizovan požar u Tržnom centru Enjub u Beogradu, lakše povređena tri vatrogasca
Beta pre 1 satjoš 78 povezanih
Majke dece sa smetnjama u razvoju iz Bečeja počele štrajk glađu zbog troškova prevoza do škole
Insajder pre 7 satijoš 8 povezanih
Jedanaest mrtvih u ruskom napadu, oštećena Kijevsko-pečerska lavra pod zaštitom Uneska
BBC News pre 9 minutajoš 58 povezanih


