Povezane vesti
Dodik: Verujem da će i Željka imati dva mandata kao ja
Sputnik 19.11.2018
U Palati Republike Srpske (RS) u Banjaluci večeras je izvršena primopredaja dužnosti dosadašnjeg predsednika Milorada Dodika i novoizabrane predsednice RS Željke Cvijanović. Fena prenosi da je Dodik kazao da je ovo potpuno drugačije vreme od onog kada je… »
Dodik: Verujem da će i Cvijanovićeva imati 2 predsednička mandata kao ja!
Kurir 19.11.2018
BANJALUKA - U Palati Republike Srpske (RS) u Banjaluci večeras je izvršena primopredaja dužnosti dosadašnjeg predsednika Milorada Dodika i novoizabrane predsednice RS Željke Cvijanović. Dodik je rekao da je ovo potpuno drugačije vreme od onog kada je on… »
Vesti dana »

"OsuÐujemo sve postupke mržnje, vandalizma i nasilja" Marta Kos o protestima u Srbiji: "Izbegavati nasilje prema predstavnicima vlasti, njihovim porodicama i napade na prostorije političkih stranaka - pozivamo sve strane da deeskaliraju"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Sablasna, naopaka i bolesna Vučićeva izjava: Opozicija poručuje – zatvor, a ne „nepalski scenario“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana