Povezane vesti

Velika pobeda Srbije! Brojne reakcije posle odbijanja članstva "Kosova" u Interpolu (foto) (video)

Velika pobeda Srbije! Brojne reakcije posle odbijanja članstva "Kosova" u Interpolu (foto) (video)

Telegraf 20.11.2018
Ni posle dva kruga glasanja nije prošao zahtev Prištine. Zahtev takozvanog Kosova za članstvo u Interpolu nije danas prihvaćen ni u prvom ni u drugom krugu glasanja, čime je odbijen i četvrti zahtev Prištine za članstvo u toj međunarodnoj… »
Konačna pobeda Srbije u interpolu: Debakl Albanaca zaboleo i Zapad (foto)

Konačna pobeda Srbije u interpolu: Debakl Albanaca zaboleo i Zapad (foto)

Srbija danas 20.11.2018
Završeno glasanje na Generalnoj skupštini Interpola na kojoj je razmatran prijem takozvane države Kosovo. Na Generalnoj skupštini Interpola glasalo se za prijem takozvane države Kosovo u tu organizaciju i tom prilikom je izglasano da lažna država… »
Predsednik Srbije posle pobede u Interpolu: Rekli su da sam lud što sam verovao u nas, molim Prištinu da ukine taksu (video)

Predsednik Srbije posle pobede u Interpolu: Rekli su da sam lud što sam verovao u nas, molim Prištinu da ukine taksu (video)

Srbija danas 20.11.2018
Završeno glasanje na Generalnoj skupštini Interpola na kojoj je razmatran prijem takozvane države Kosovo. Na Generalnoj skupštini Interpola glasalo se za prijem takozvane države Kosovo u tu organizaciju i tom prilikom je izglasano da lažna država… »
VIDEO UŽIVO – Obraćanje predsednika Srbije povodom odluke Interpola o prijemu Kosova

VIDEO UŽIVO – Obraćanje predsednika Srbije povodom odluke Interpola o prijemu Kosova

IndeksOnline 20.11.2018
Beograd – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti povodom glasanja u Generalnoj skupštini Interpola na kojoj je odlučeno da lažna država Kosovo ne bude primljena u članstvo te organizacije… »
Glasala i Rusija: Velika pobeda u prvom krugu glasanja

Glasala i Rusija: Velika pobeda u prvom krugu glasanja

Srbija danas 20.11.2018
Na zasedanju Generalne skupštine Interpola stiglo se do tačke dnevnog reda o prijemu tzv. Kosova u tu policijsku organizaciju. Prisutnima se obratio srpski ministar Nebojša Stefanović koji je oštro reagovao zbog kršenja Rezolucije 1244… »
Veliki šamar Kosovu u prvoj rundi: Jedna država nas izdala

Veliki šamar Kosovu u prvoj rundi: Jedna država nas izdala

Srbija danas 20.11.2018
Na zasedanju Generalne skupštine Interpola stiglo se do tačke o prijemu takozvanog Kosova u svetsku policijsku organizaciju. Prisutnima se obratio ministar policije Nebojša Stefanović koji je oštro reagovao zbog kršenja Rezolucije 1244 UN… »

Vesti dana »