Povezane vesti

Zadruga 2: Miljana i Lazar se ljube! (VIDEO)

Zadruga 2: Miljana i Lazar se ljube! (VIDEO)

Svet plus 20.11.2018
Lazar Čolić Zola čim je ušao u rijaliti "Zadruga 2" rekao je da mu se veoma dopada Miljana Kulić. Bilo je masiranja i još po nečega ispod pokrivača. Sada se ne kriju. Miljana i Lazar se ljube! Zola je nedavno priznao da je na pitanje koja mu se… »
Posle strasne akcije ispod pokrivača: Otac Miljane Kulić progovorio o novom zetu

Posle strasne akcije ispod pokrivača: Otac Miljane Kulić progovorio o novom zetu

Blic 20.11.2018
Miljana Kulić našla je novog dečka u rijalitiju. U pitanju je novi takmičar Lazar Čolić, sa kojim se Kulićeva strasno ljubila u dvorištu, a potom su nastavili akciju u spavaćoj sobi. Siniša Kulić, Miljanin otac, prokomentarisao je ćerkino… »
Rijaliti zadruga šta će Marija Kulić reći na ovo? Miljana i Zola u naletu strasti zaboravili na kamere, sve prštalo od…

Rijaliti zadruga šta će Marija Kulić reći na ovo? Miljana i Zola u naletu strasti zaboravili na kamere, sve prštalo od…

Večernje novosti 20.11.2018
Lazar Čolić Zola pre nekoliko dana postao je ravnopravni učesnik najgledanijeg rijalitija u regionu, "Zadruge 2". On je pre ulaska u Belu kuću izjavio da mu se veoma dopada Miljana Kulić i da će pokušati da je osvoji. Lazar Čolić Zola pre… »
Miljana našla dečka u Zadruzi, otac Siniša odmah reagovao: Već vidim šta će se tu desiti! Nije štedeo reči!

Miljana našla dečka u Zadruzi, otac Siniša odmah reagovao: Već vidim šta će se tu desiti! Nije štedeo reči!

Kurir 20.11.2018
Miljana Kulić i Lazar Čolić započeli su romansu u "Zadruzi 2", a otac temperamentne rijaliti mame, Siniša, i te kako je imao šta da kaže za, kako ga naziva, novog zeta. "Nisam ispratio to, spavao sam (smeh). Pa nemam šta ja tu da kažem, ni da mi… »
Di-džej odvukao miljanu Kulić u krevet: Tek je ušao u rijaliti i odmah naskočio na samohranu majku (video)

Di-džej odvukao miljanu Kulić u krevet: Tek je ušao u rijaliti i odmah naskočio na samohranu majku (video)

Kurir 20.11.2018
Lazar Čolić Zola čim je ušao u zadrugu rekao je da mu se veoma dopada Miljana Kulić. Kulićeva se prepustila njegovim veštim rukama, zamolila ga je da je izmasira, što je on drage volje učinio. U jednom trenutku su zaboravili na kamere, pa su se… »

Vesti dana »