Povezane vesti

Partizan se odrekao Džigija, on progovorio o sudijama i pomoći "večitom" rivalu!

Partizan se odrekao Džigija, on progovorio o sudijama i pomoći "večitom" rivalu!

Sportske.net 20.11.2018
Nije se libio Nikola Ninković da kaže sve što mu je na duši. Evo kako je stopiran njegov povratak u Partizan i šta se dešava u srpskom fudbalu. Bivši fudbaler Partizana Nikola Ninković (23) našao se na meti moskovskog Spartaka zahvaljujući… »
"Džigi" Ninković: Partizanu se odmaže, Zvezdi pomaže

"Džigi" Ninković: Partizanu se odmaže, Zvezdi pomaže

Mondo 20.11.2018
Nekadašnji fudbaler Partizana žali što ga uprava kluba iz Humske nije htela prošlog leta, ali veruje da će se jednog dana vratiti. Predlaže da Saša Ilić "upravlja klubom" i kritikuje Superligu. Nikola "Džigi" Ninković prošlog leta bio je blizu… »
Džigi Ninković: Stopirali su moj povratak! Pričaju da sam propao, ponižavaju me kao da nikad nisam bio u Partizanu

Džigi Ninković: Stopirali su moj povratak! Pričaju da sam propao, ponižavaju me kao da nikad nisam bio u Partizanu

Mozzart sport 20.11.2018
„Dokazaću im da su pogrešili“, kaže fudbaler Askolija i zalaže se da Saša Ilić preuzme rukovođenje klubom. Zaštitni znak Partizana. Oduvek. Poslednjih godina intenziviran, jer su se - da se ograničimo na period od januara 2016. do danas - u… »
Nikola Ninković: Uprava je stopirala moj povratak u Humsku – Partizan je oštećen u poslednjim derbijima, dok se Zvezdi…

Nikola Ninković: Uprava je stopirala moj povratak u Humsku – Partizan je oštećen u poslednjim derbijima, dok se Zvezdi…

Hot sport 20.11.2018
Nekadašnji igrač Partizana dobrim partijama u italijanskoj Seriji B skrenuo je pažnju skautima evropskih klubova. Ipak, u jednom momentu postojala je mogućnost da se vrati u Humsku, do čega ipak nije došlo. – Uprava je stopirala moj povratak u… »

Vesti dana »