Povezane vesti
U samoubilačkom napadu u Kabulu ubijeno 50 ljudi
N1 Info 20.11.2018
Najmanje 50 osoba je poginulo i 72 su povređene u samoubilačkom napadu danas u Kabulu gde je održan verski skup povodom obeležavanja rođenja muslimanskog proroka Muhameda, saopštile su avganistanske vlasti novi bilans žrtava. U prvom izveštaju je bilo 40… »
Novi bilans: Najmanje 50 mrtvih u napadu u Kabulu
Novi magazin 20.11.2018
Najmanje 50 osoba je poginulo i 72 su povređene u samoubilačkom napadu danas u Kabulu gde je održan verski skup povodom obeležavanja rođenja muslimanskog proroka Muhameda, saopštile su avganistanske vlasti novi bilans žrtava. U prvom izveštaju je bilo 40… »
Bombaški napad na okupljanju školaraca, desetine mrtvih
Blic 20.11.2018
Najmanje 40 osoba je poginulo danas u Kabulu kada se bombaš samoubica razneo na okupljanju dece školskog uzrasta povodom proslave religioznog praznika Eid Milad. Agencija AP, pozivajući se na avganistanske vlasti, navodi da je 50 mrtvih. Tačan broj… »
Samoubilački napad u Kabulu, 50 poginulih
RTS 20.11.2018
Najmanje 50 osoba je poginulo, a više od 70 je povređeno kada se bombaš-samoubica razneo u prestonici Avganistana Kabulu, saopštili su vladini zvaničnici. Prema rečima portprola Ministarstva unutrašnjih poslova Nadžiba Daniša više od 70 osoba je… »
Vesti dana »
Macut: Srbija posvećena jačanju saradnje u borbi protiv zloupotrebe droga i kriminala
RTV pre 13 minutajoš 28 povezanih
Tri godine od masakra u Ribnikaru, Malom Orašju i Duboni: Kako razgovarati sa decom o nasilju i strahu?
Euronews pre 13 minutajoš 58 povezanih
Ranjeni Nemanja tri godine nakon masakra u Malom Orašju i Duboni: "Vreme ne leči, samo naučiš da živiš s tim"
N1 Info pre 13 minutajoš 24 povezane
Prognoza vremena za utorak, 5. maj: Ujutro sveže, tokom dana pretežno sunčano i toplo
Serbian News Media pre 18 minutajoš 26 povezanih





