Povezane vesti

Dodik: Bez pogrešnih poteza prema Bošnjacima i Hrvatima; Zalažem se za stabilnu BiH i vidljivu RS

Dodik: Bez pogrešnih poteza prema Bošnjacima i Hrvatima; Zalažem se za stabilnu BiH i vidljivu RS

Večernje novosti 20.11.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, izjavio je danas da mu je posebna čast što je preuzeo novu dužnost i poručio da svojim radom ne želi da napravi nijedan pogrešan potez prema Bošnjacima, Hrvatima. Predsedavajući Predsedništva… »
Dodikove prve reči na novoj funkciji: Tražiću ukidanje visokog predstavnika! Nisam došao da se slikam i primam platu, već…

Dodikove prve reči na novoj funkciji: Tražiću ukidanje visokog predstavnika! Nisam došao da se slikam i primam platu, već…

Kurir 20.11.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine, Milorad Dodik, kazao je danas u prvom obraćanju na novoj funkciji da će se u svom mandatu zalagati za ukidanje institucije visokog predstavnika. Poručio je da ne želi da napravi nijedan loš potez… »
Dodik priredio prijem u Istočnom Sarajevu

Dodik priredio prijem u Istočnom Sarajevu

RTS 20.11.2018
Povodom preuzimanja nove dužnosti člana Predsedništva BiH i prvog predsedavajućeg tim predsedništvom, Milorad Dodik je u sedištu Republike Srpske u Istočnom Sarajevu priredio prijem za više stotina domaćih i inostranih zvanica. Upravo tu će… »
Dodik donosi promene: Sutra zahtev za smenu svih Srba u zajedničkim institucijama (video)

Dodik donosi promene: Sutra zahtev za smenu svih Srba u zajedničkim institucijama (video)

Kurir 20.11.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas u Sarajevu da će kao član Predsedništva iz reda srpskog naroda već sutra preduzeti mere da se svi predstavnici Srba u zajedničkim institucijama i Savetu ministara smene sa tih pozicija… »
Dodik najavio smene svih Srba u zajedničkim institucijama

Dodik najavio smene svih Srba u zajedničkim institucijama

RTV 20.11.2018
ISTOČNO SARAJEVO - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik najavio je danas u Sarajevu da će već sutra preduzeti mere za smenu svih predstavnika Srba u zajedničkim institucijama i Savetu ministara. "Mislim da mi je narod dao mandat i da mogu… »
Dodik priredio prijem u Istočnom Sarajevu povodom preuzimanja dužnosti člana Predsedništva BiH

Dodik priredio prijem u Istočnom Sarajevu povodom preuzimanja dužnosti člana Predsedništva BiH

Telegraf 20.11.2018
Dodik, Željko Komšić i Šefik Džaferović inaugurisani su danas za nove članove Predsedništva BiH. Povodom preuzimanja nove dužnosti člana Predsedništva BiH i prvog predsedavajućeg tim predsedništvom, Milorad Dodik, je u sedištu Republike… »
Dodik preuzeo dužnost srpskog člana Predsedništva BiH: Zalagaću se za zatvaranje ohr i odlazak stranih sudija

Dodik preuzeo dužnost srpskog člana Predsedništva BiH: Zalagaću se za zatvaranje ohr i odlazak stranih sudija

Blic 20.11.2018
U Sarajevu je danas održana konstitutivna sednica Predsjedništva BiH. Tročlano Predsedništvo BiH u narednom četvorogodišnjem mandatu čine Milorad Dodik kao srpski član, Šefik Džaferović, bošnjački član, i Željko Komšić iz reda hrvatskog… »
Pre polaganja zakletve Dodik poljubio zastavu Srpske: Želim saradnju koja će biti delotvorna

Pre polaganja zakletve Dodik poljubio zastavu Srpske: Želim saradnju koja će biti delotvorna

Kurir 20.11.2018
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poljubio je danas zastavu Republike Srpske u zgradi Predsedništva BiH i pročitao tekst svečane izjave, koju je i potpisao, a povodom stupanja na dužnost. Dodik je rekao da će sa druga dva člana nastojati… »
Dodik najavio smene svih Srba u Predsedništvu BiH

Dodik najavio smene svih Srba u Predsedništvu BiH

Vesti online 20.11.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik najavio je danas u Sarajevu da će već sutra preduzeti mere za smenu svih predstavnika Srba u zajedničkim institucijama i Savetu ministara. - Mislim da mi je narod dao manadat i da mogu da to učinim… »
Dodik najavio smene svih Srba u Predsedništvu BiH

Dodik najavio smene svih Srba u Predsedništvu BiH

Sputnik 20.11.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik najavio je danas u Sarajevu da će već sutra preduzeti mere za smenu svih predstavnika Srba u zajedničkim institucijama i Savetu ministara. „Mislim da mi je narod dao mandat i da mogu to da učinim. Ja… »
Jednim potezom pokazao kakav je čovek! Evo šta je Milorad Dodik uradio pre polaganja zakletve! (foto)

Jednim potezom pokazao kakav je čovek! Evo šta je Milorad Dodik uradio pre polaganja zakletve! (foto)

Alo 20.11.2018
Patriota! Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poljubio je danas zastavu Republike Srpske u zgradi Predsedništva BiH i pročitao tekst svečane izjave, koju je i potpisao, a povodom stupanja na dužnost. Dodik je tokom inauguracije tročlanog… »

Vesti dana »