Povezane vesti

Makronovo pismo predsedniku Vučiću: Duboko Vas poštujem! Srbija je bila ključna za okončanje razarajućeg sukoba! (foto)

Makronovo pismo predsedniku Vučiću: Duboko Vas poštujem! Srbija je bila ključna za okončanje razarajućeg sukoba! (foto)

Srbija danas 21.11.2018
Predsednik Francuske poslao je pismo predsedniku Srbije. Predsednik Francuske Emanuel Makron uputio je pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u kome izražava želju da tokom posete Beogradu 5. i 6. decembra zajedno sa njim oživi sećanje na… »
Vučiću stiglo pismo francuskog predsednika Makrona: Pomenuo je srpske žrtve tokom Velikog rata kao osnov za novo strateško…

Vučiću stiglo pismo francuskog predsednika Makrona: Pomenuo je srpske žrtve tokom Velikog rata kao osnov za novo strateško…

Telegraf 21.11.2018
- Gospodine predsedniče, dragi Aleksandre, želeo bih da vam se lično zahvalim na vašem prisustvu u Parizu na ceremoniji, kojom je obeležena stogodišnjica primirja iz 1918. godine - piše u uvodnom delu Makron. Predsednik Republike Srbije Aleksandar… »
Makronovo pismo Vučiću: Znam koliko je srpski narod propatio

Makronovo pismo Vučiću: Znam koliko je srpski narod propatio

Slobodna Evropa 21.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo francuskog predsednika Emanuela Makrona u kojem je, između ostalog, naveo da "zna koliko je srpski narod propatio tokom Prvog svetskog rata". Makronovo pismo objavljeno je iz Vučićevog… »
Makron pisao Vučiću: Znam koliko je srpski narod patio

Makron pisao Vučiću: Znam koliko je srpski narod patio

Danas 21.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je pismo fancuskog kolege Emanuela Makrona. Pismo, za koje Vučić kaže da nije cirkularno poslato svima koji su bili na ceremnoniji, prenosimo u celosti „Gospodine predsedniče, dragi Aleksandre, Želeo bih… »
Makron pisao Vučiću: Znam koliko je srpski narod propatio tokom Prvog svetskog rata

Makron pisao Vučiću: Znam koliko je srpski narod propatio tokom Prvog svetskog rata

Beta 21.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo francuskog predsednika Emanuela Makrona u kojem je, izmedju ostalog, naveo da "zna koliko je srpski narod propatio tokom Prvog svetskog rata". Makronovo pismo objavljeno je iz Vučićevog… »
Makron u pismu Vučiću: Odajem priznanje borbi srpskog naroda

Makron u pismu Vučiću: Odajem priznanje borbi srpskog naroda

N1 Info 21.11.2018
Znam koliko je srpski narod propatio tokom Prvog svetskog rata, odajem priznanje njegovoj borbi i želim da Vi i srpski narod budete u potpunosti uvereni u moje zalaganje da se ukaže čast i oživi ovo sećanje, što ćemo učiniti zajedno prilikom moje… »
Makron Vučiću: Bratstvo po oružju, osnov strateškog partnerstva

Makron Vučiću: Bratstvo po oružju, osnov strateškog partnerstva

Dnevnik 21.11.2018
BEOGRAD: Predsednik Francuske Emanuel Makron uputio je pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u kome izražava želju da tokom posete Beogradu 5. i 6. decembra zajedno s njim oživi sećanje na strašne žrtve koje je srpski narod podneo na strani… »

Vesti dana »