Povezane vesti

Posle ovog savinog razgovora sa Slobom Luna se raspala pred svima! Nije imao pojma kako će blogerka da reaguje: Sad znaš na…

Posle ovog savinog razgovora sa Slobom Luna se raspala pred svima! Nije imao pojma kako će blogerka da reaguje: Sad znaš na…

Kurir 21.11.2018
Luna Đogani ridala je naočigled svih pošto je Sloba Radanović završio sa repertoarom a zatim i otišao sa zadrugarske žurke. "Osetila sam da će doći. Zato mi je bilo muka ceo da. Svi koji su mu prišli pre mene su ga grlili. Ja sam ga pogledala i… »
Hoće da potpiše ugovor i napusti rijaliti: Gušila se u suzama, pa saopštila šok odluku

Hoće da potpiše ugovor i napusti rijaliti: Gušila se u suzama, pa saopštila šok odluku

Blic 21.11.2018
Luna Đogani sinoć je doživela nervni slom nakon što je ugledala Slobu Radanovića u "Zadruzi", međutim ona nije bila jedina koja je noć provela u suzama. Naime, Mini Vrbaški dopao se Dejan, klavijaturista koji je nastupao sa Slobom Radanovićem, a… »
Svaki deo tela me boli: Luna se nakon susreta sa Slobom probudila utučena, Savo je tešio, pa otkrio šta mu je Radanović…

Svaki deo tela me boli: Luna se nakon susreta sa Slobom probudila utučena, Savo je tešio, pa otkrio šta mu je Radanović…

Večernje novosti 21.11.2018
Protekle noći su se Luna Đogani i njen bivši dečko Slobodan Radanović prvi put videli pred kamerama od prošle sezone "Zadruge" koju je obeležila njihova veza. Protekle noći su se Luna Đogani i njen bivši dečko Slobodan Radanović prvi put… »
Luna jecala i urlala: "Je l' ono bio pozdrav?! Ja njega volim! On je moja najveća bol!" (video)

Luna jecala i urlala: "Je l' ono bio pozdrav?! Ja njega volim! On je moja najveća bol!" (video)

Blic 21.11.2018
Po završetku nastupa Slobe Radanovića i kratkog pozdrava sa njim Luna nije mogla da dođe sebi. Ona je brzo izašla u dvorište, izula cipele i otišla da plače. Urlala je iz sveg glasa dok je Savo Perović pokušao da je uteši. - Je l' ono bio… »
Zadruga 2: Vrištala je i jecala! Zaljubila se i hoće kući! (VIDEO)

Zadruga 2: Vrištala je i jecala! Zaljubila se i hoće kući! (VIDEO)

Svet plus 21.11.2018
Na žurki u rijalitiju "Zadruga 2" jedan od gostiju bio je i Sloba Radanović koji je zajedno sa svojim bendom nastupao i zabavljao zadrugare svojim glasom. Njegov klavijaturista Dejan je zapao za oko Mini koja nije gubila vreme već odmah krenula da sa… »
Neka pričaju šta hoće, ja volim tog gada! Namerno je došao da poludim: Luna Đogani se totalno slomila kada je Sloba…

Neka pričaju šta hoće, ja volim tog gada! Namerno je došao da poludim: Luna Đogani se totalno slomila kada je Sloba…

Press 21.11.2018
Luna Đogani je doživela nervni slom nakon što je Sloba Radanović izašao iz rijalitija, s obzirom da joj je na kraju nastupa samo pružio ruku. Blogerka je sve vreme pokušavala da ostane ravnodušna na svog bivšeg dečka, ali je on nije ni… »
Mina ispuštala krike u vrtu, nora nije uspela da je uteši: Dok su svi gledali šta će biti između Lune i Slobe, najmlađa…

Mina ispuštala krike u vrtu, nora nije uspela da je uteši: Dok su svi gledali šta će biti između Lune i Slobe, najmlađa…

Kurir 21.11.2018
Mina Vrbaški doživela je pravi nervni slom, a "okidač" je bio razgovor sa klavijaturistom Slobe Radanovića. Kada je Sloba napustio rijaliti posle žurke, vreme je bilo da i Dejan spakuje klavijaturu i krene ka kapiji. To nije lepo podnela Mina… »

Vesti dana »