Povezane vesti

Dodik: Dobili mandat od RS, a ogrešili se...moraju da odu

Dodik: Dobili mandat od RS, a ogrešili se...moraju da odu

RTV 21.11.2018
ISTOČNO SARAJEVO - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik i danas je ponovio da želi reprezentaciju Republike Srpske u kojoj nema mesta za one koji su u protekle četiri godine u zajedničkim institucijama i Savetu ministara skrnavili… »
Dodik poručio: Više volim Srbiju nego BiH, to je samo moje radno mesto! Putovaću sa srpskim pasošem!

Dodik poručio: Više volim Srbiju nego BiH, to je samo moje radno mesto! Putovaću sa srpskim pasošem!

Kurir 21.11.2018
BANJALUKA - Milorad Dodik izjavio je da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati sa pasošem Srbije. "Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više", rekao je on. Nije, kako… »
"Ja sam Srbin i putovaću sa pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto i ništa više!", Dodik oduševio svojom izjavom!

"Ja sam Srbin i putovaću sa pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto i ništa više!", Dodik oduševio svojom izjavom!

Alo 21.11.2018
Dodik nije spreman da pristane na stereotipe koje su promovisali stranci. - Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više - rekao je on. Nije, kako kaže, spreman da pristane na stereotipe, koje… »
Dodik: Nastaviću da putujem s pasošem Srbije

Dodik: Nastaviću da putujem s pasošem Srbije

Novi magazin 21.11.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da će i kao član Predsedništva BiH putovati s pasošem Srbije. "Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više", rekao je Dodik… »
Dodik: Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto

Dodik: Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto

Vesti online 21.11.2018
Milorad Dodik izjavio je danas da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati s pasošem Srbije. - Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više - rekao je on. Nije, kako kaže… »
Milorad Dodik poručio: Ja sam Srbin i putovaću sa pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto i ništa više

Milorad Dodik poručio: Ja sam Srbin i putovaću sa pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto i ništa više

Telegraf 21.11.2018
Dodik nije spreman da pristane na stereotipe koje su promovisali stranci. Milorad Dodik izjavio je danas da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati s pasošem Srbije. - Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH… »
Dodik poručio: Putovaću sa pasošem Srbije jer je više volim; BiH je moje radno mesto i ništa više

Dodik poručio: Putovaću sa pasošem Srbije jer je više volim; BiH je moje radno mesto i ništa više

Večernje novosti 21.11.2018
Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više, rekao je Dodik. Milorad Dodik izjavio je da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati s pasošem Srbije. "Nemam šta da menjam, ja… »
"Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto"

"Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto"

Mondo 21.11.2018
Milorad Dodik izjavio je danas da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati s pasošem Srbije. Foto: MONDO/ Vedran Ševčuk "Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više", rekao… »
Dodik: Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto

Dodik: Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto

RTS 21.11.2018
Milorad Dodik izjavio je danas da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati s pasošem Srbije. "Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više", rekao je Dodik. Nije, kako kaže… »
Dodik: Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto

Dodik: Putovaću s pasošem Srbije, BiH je moje radno mesto

Sputnik 21.11.2018
Milorad Dodik izjavio je da će i kao član Predsedništva Bosne i Hercegovine putovati s pasošem Srbije. „Nemam šta da menjam, ja sam Srbin. Više volim Srbiju, nego BiH. BiH je moje radno mesto i ništa više“, rekao je on. Nije, kako kaže… »
Dodik: Nisam ikebana i ne želim da budem pokriće za loša rešenja

Dodik: Nisam ikebana i ne želim da budem pokriće za loša rešenja

Novi magazin 21.11.2018
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je danas da će se, ako ga preostala dva člana Predsedništva budu preglasala u odlukama, vratiti u Skupštinu Republike Srpske i tamo odbiti odluku donetu na takav način. On je u… »
Dodik: Nisam ikebana

Dodik: Nisam ikebana

Sputnik 21.11.2018
Posle izbora za člana Predsedništva Milorad Dodik rekao je za RTS da će mu kancelarija biti u Republici Srpskoj, odnosno Istočnom Sarajevu i da ne vidi razloga da radi u Predsedništvu BiH ukoliko ono nema puni suverenitet. „Ovde gde sedimo u ovoj… »
Dodik: Ako me preglasaju, odluku će odbiti Skupština RS

Dodik: Ako me preglasaju, odluku će odbiti Skupština RS

N1 Info 21.11.2018
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je da će se, ako ga preostala dva člana Predsedništva budu preglasala u odlukama, vratiti u Skupštinu Republike Srpske i tamo odbiti odluku donetu na takav način. On je u intervjuu… »
Dodik za RTS: Nisam ikebana i neću da pokrivam loša rešenja

Dodik za RTS: Nisam ikebana i neću da pokrivam loša rešenja

RTS 21.11.2018
Posle izbora za člana Predsedništva Milorad Dodik rekao je za RTS da će mu kancelarija biti u Republici Srpskoj, odnosno Istočnom Sarajevu i da ne vidi razloga da radi u Predsedništvu BiH ukoliko ono nema puni suverenitet. Prvi dogovor posle zakletve… »
Dodik: Nisam ikebana i neću da budem pokriće za loša rešenja!

Dodik: Nisam ikebana i neću da budem pokriće za loša rešenja!

Kurir 21.11.2018
Posle izbora za člana Predsedništva Milorad Dodik rekao je da će mu kancelarija biti u Republici Srpskoj, odnosno Istočnom Sarajevu i da ne vidi razloga da radi u Predsedništvu BiH ukoliko ono nema puni suverenitet. "Ovde gde sedimo u ovoj zgradi… »

Vesti dana »