Povezane vesti

Tramp: Predsedniče Vrhovnog suda, postoje Obamine sudije

Tramp: Predsedniče Vrhovnog suda, postoje Obamine sudije

N1 Info 22.11.2018
Američki predsednik Donald Tramp u nesvakidašnjoj polemici sa predsednikom Vrhovnog suda Džonom Robertsom insistirao je na tome da postoje "Obamine sudije". "Žao mi je predsedniče Roberts, ali Obamine sudije postoje", tvitovao je sinoć Tramp… »
Trump predsjedniku Vrhovnog suda: Postoje Obamine sudije

Trump predsjedniku Vrhovnog suda: Postoje Obamine sudije

Slobodna Evropa 22.11.2018
Američki predsjednik Donald Trump u nesvakidašnjoj polemici sa predsjednikom Vrhovnog suda Johnom Robertsom insistirao je na tome da postoje "Obamine sudije". "Žao mi je predsjedniče Roberts, ali Obamine sudije postoje", napisao je sinoć Trump na… »
Predsjednik Vrhovnog suda SAD-a brani pravosuđe od Trumpa

Predsjednik Vrhovnog suda SAD-a brani pravosuđe od Trumpa

Al Jazeera 22.11.2018
Predsjednik SAD-a nazvao je sudiju koji je donio presudu protiv njegove politike o azilu 'Obaminim sudijom', John Roberts mu odgovorio. Predsjednik američkog Vrhovnog suda John Roberts branio je federalno pravosuđe, dan nakon što je predsjednik Donald… »
Tramp nastavlja polemiku sa sudijom Vrhovnog suda: Žao mi je, ali postoje Obamine sudije

Tramp nastavlja polemiku sa sudijom Vrhovnog suda: Žao mi je, ali postoje Obamine sudije

Novi magazin 22.11.2018
Američki predsednik Donald Tramp u nesvakidašnjoj polemici sa predsednikom Vrhovnog suda Džonom Robertsom insistirao je na tome da postoje "Obamine sudije". "Žao mi je predsedniče Roberts, ali Obamine sudije postoje", tvitovao je sinoć Tramp… »

Vesti dana »