Povezane vesti
Vlada Srbije daje milion evra SPC
Slobodna Evropa 22.11.2018
Vlada Srbije dodelila je milion evra Patrijaršiji Srpske pravoslavne crkve u Beogradu kao dotaciju za izmirenje prispelih zakonskih obaveza. Generalni sekretarijat Vlade uplatiće novac na račun Patrijaršijskog upravnog odbora Srpske pravoslavne crkve… »
Dužni za poreze i doprinose: Vlada daje milion evra pomoći Srpskoj pravoslavnoj crkvi
Kurir 22.11.2018
BEOGRAD - Vlada Srbije uplatiće iz državnog budžeta milion evra Srpskoj pravoslavnoj crkvi. Taj novac biće prosleđen za poreze i doprinose zaposlenih. Odluka je usvojena na sednici održanoj pre dva dana, a zahtev SPC je upućen premijerki Ani Brnabić zbog… »
Iz tekuće budžetske rezerve 120 miliona za SPC
Danas 22.11.2018
Vlada Srbije izdvojila je iz tekuće budžetske rezerve skoro 120 miliona dinara za Srpsku pravoslavnu crkvu (SPC), objavljeno je u najnovijem Službenom glasniku. U rešenju Vlade o upotrebi sredstava tekuće budžetske rezerve, donetom 20. novembra, navodi… »
Vlada daje SPC milion evra za poreze i doprinose
Radio 021 22.11.2018
Vlada Srbije uplatiće iz državnog budžeta milion evra Srpskoj pravoslavnoj crkvi i taj novac biće prosleđen za poreze i doprinose zaposlenih. Prema navodima "Blica", odluka je usvojena na sednici Vlade u utorak, a zahtev SPC bio je upućen premijerki Ani… »
Vesti dana »
Oprez, ne vidi se prst pred okom, u ovom delu Srbije gusta magla, vidljivost ispod 100 metara: Oglasio se RHMZ
Telegraf pre 15 minutajoš 14 povezanih
Preminula jedna od žena upucanih u Međimurju: Druga se bori za život, napadač i dalje u bekstvu
Kurir pre 20 minutajoš 8 povezanih
Vlasnik Kurira postao treći najveći akcionar BAS-a: Udeo uvećao kupovinom akcija na berzi
N1 Info pre 39 minutajoš 1 povezana
Hitna pomoć: Muškarac poginuo na železničkoj stanici u Zemunu kada je na njega naleteo voz
N1 Info pre 1 satjoš 13 povezanih





