Povezane vesti
Zatvoren najveći kompleks klaonica pasa u Južnoj Koreji
Al Jazeera 22.11.2018
U Južnoj Koreji svake godine pojede se približno milion pasa; zatvoreni kompleks bio je jedan od glavnih opskrbljivača restorana. Južnokorejske vlasti počele su demontažu najvećeg kompleksa klaonica pasa u zemlji, u kojoj se zaštitnici životinja bore da… »
Ruši se najveća klanica pasa u Južnoj Koreji
Radio 021 22.11.2018
Vlasti Južne Koreje započele su rušenje najvećeg kompleksa za klanje pasa u toj zemlji. Kompleks Taepjeong-dong, u južnom predgrađu Seula, ima najmanje šest specijalizovanih klanica i važi za najvećeg dobavljača psećeg mesa u Južnoj Koreji. Kompleks… »
Rušenje najvećeg kompleksa za klanje pasa u Južnoj Koreji
Slobodna Evropa 22.11.2018
Vlasti Južne Koreje su započele rušenje najvećeg kompleksa za klanje pasa u toj zemlji. Kompleks Taepjeong-dong, u južnom predgrađu Seula, ima najmanje šest specijalizovanih klaonica i važi za najvećeg dobavljača mesa psa u Južnoj Koreji. Kompleks treba… »
Ruši se najveća klanica pasa u Južnoj Koreji
N1 Info 22.11.2018
Vlasti Južne Koreje započele su rušenje najvećeg kompleksa za klanje pasa u toj zemlji. Kompleks Taepjeong-dong, u južnom predgrađu Seula, ima najmanje šest specijalizovanih klanica i važi za najvećeg dobavljača mesa psa u Južnoj Koreji. Kompleks treba… »
Vesti dana »
Detalji nesreće kod Trstenika: Tinejdžeri se vraćali iz posete baki, majka im poginula, oni povređeni
Nova pre 25 minutajoš 36 povezanih
Pretučen književnik Vladimir Arsenijević u Beogradu, uoči komemoracije u organizaciji NVO
Beta pre 7 satijoš 13 povezanih
DS: „Formiranje novog REM-a legitimiše Vučićevu samovolju“
Serbian News Media pre 1 satjoš 32 povezane
Komemoracija u Potočarima i ukop ostataka 10 novoidentifikovanih žrtava (VIDEO)
Insajder pre 3 satajoš 28 povezanih





