Povezane vesti

Teodosić prelomio: Vraćam se u Evropu!

Teodosić prelomio: Vraćam se u Evropu!

Večernje novosti 22.11.2018
Došao sam, video kako sve ovo izgleda i nekako mi je lepše tamo. Malo mi je teže da se naviknem. Marjanović zaslužuje više minuta - kaže Miloš. SAMO na osam od 17 utakmica Klipersa ove sezone Miloš Teodosić je osetio čari terena. Skromna… »
Teo napušta NBA: Došao sam, video kako izgleda - vraćam se u Evropu (video)

Teo napušta NBA: Došao sam, video kako izgleda - vraćam se u Evropu (video)

Mozzart sport 22.11.2018
Kapiten našeg nacionalnog tima govorio je i o reprezentaciji, potvrdivši je da će biti na raspolaganju selektoru Aleksandru Đorđeviću ukoliko se plasiramo na Mundobasket... Miloš Teodosić ponovo će igrati u Evropi! Više nikakva dilema ne… »
Teodosić se vraća u Evropu: Na kraju sezone najkasnije!

Teodosić se vraća u Evropu: Na kraju sezone najkasnije!

N1 Info 22.11.2018
Plejmejker Los Anđeles Klipersa Miloš Teodosić otkrio je da će na kraju sezone napustiti NBA ligu i vratiti se u Evropu. Srpski košarkaš je prošle godine rešio da se otisne u najjaču ligu sveta kad je iz moskovskog CSKA prešao u Kliperse. Tokom… »
Teodosić razgalio navijače Srbije: Ljubitelji košarke su ovo jedva čekali da čuju!

Teodosić razgalio navijače Srbije: Ljubitelji košarke su ovo jedva čekali da čuju!

Hot sport 22.11.2018
Ne ide ova sezona onako kako bi Miloš Teodosić želeo, Tek osam odigranih utakmica u dresu Los Anđeles Klipersa, u proseku deset minuta na parketu i učinak od 2,9 poena, 2,2 asistencije i 1,8 skokova po meču doveli su Teodosića u situaciju da, po… »
Teodosić se vraća u Evropu

Teodosić se vraća u Evropu

Vesti online 22.11.2018
Miloš Teodosić ove sezone u Los Anđeles Lejkersima dobija priliku "na kašičicu". Za razliku od prve sezone u NBA i povreda koje su ga omele da se prikaže u najboljem svetlu, ove ima manju minutažu, iako je zdrav. - Iskreno, malo mi teže ide da se… »

Vesti dana »