Povezane vesti
Đilas: Priština da povuče mere, nije vreme za svađe u Srbiji
N1 Info 22.11.2018
Predsedavajući Saveza za Srbiju Dragan Đilas zatražio je ukidanje mere prištinskih vlasti kojima su takse na uvoz robe iz Srbije podignute na 100 odsto. Đilas je novinarima u Beogradu kazao da takva mera utiče na stabilnost celog regiona i onemogućava… »
Djilas: Priština da ukine odluku o povećanju takse na uvoz robe iz Srbije
Beta video 22.11.2018
BEOGRAD - Predsedavajući Saveza za Srbiju Dragan Djilas zatražio je danas ukidanje mere prištinskih vlasti kojima su takse na uvoz robe iz Srbije podignute na 100 odsto. Djilas je novinarima u Beogradu kazao da takva mera utiče na stabilnost celog… »
Đilas: Priština da ukine odluku o povećanju takse na uvoz robe iz Srbije
Novi magazin 22.11.2018
Predsedavajući Saveza za Srbiju Dragan Đilas zatražio je danas ukidanje mere prištinskih vlasti kojima su takse na uvoz robe iz Srbije podignute na 100 odsto. Đilas je novinarima u Beogradu kazao da takva mera utiče na stabilnost celog regiona i… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 30 minutajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 45 minutajoš 1 povezana

Najveći rudnik bakra postao grobnica! Užas posle potresa, pokrenuta hitna istraga
Alo pre 1 satjoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana