Povezane vesti

Nije samo Gaćinović, ko se još pobunio protiv selektora?

Nije samo Gaćinović, ko se još pobunio protiv selektora?

Sportske.net 23.11.2018
Nikako nema mira kada je reprezentacija u pitanju, danas je na površinu isplivao novi incident, a da li postoji i još nešto što još nije izašlo u javnost? Fudbalsku Srbiju trese novi sukob na relaciji selektor-pojedini reprezentativci, a u glavnoj… »
Podrška za mijata: Luka Jović, hrvatski internacionalac, Zvezdin štoper i mnogi drugi stali uz Gaćinovića (foto)

Podrška za mijata: Luka Jović, hrvatski internacionalac, Zvezdin štoper i mnogi drugi stali uz Gaćinovića (foto)

Hot sport 23.11.2018
Reprezentativac Srbije Mijat Gaćinović oglasio se ranije danas povodom incidenta koji se dogodio za vreme odigravanja poslednjeg duela Lige nacija. Naime on je navodno nezadovoljan izmenom na poluvremenu utakmice protiv Litvanije bacio kopačke, a potom… »
Gaćinović: Pogrešio sam, nisam smeo tako da reagujem

Gaćinović: Pogrešio sam, nisam smeo tako da reagujem

Dnevnik 23.11.2018
FRANKFURT: Srpski fudbalski reprezentativac Mijat Gaćinović potvrdio je da je imao verbalni sukob sa selektorom Mladenom Krstajićem i da nema opravdanje za, kako je naglasio, neprimerenu reakciju. Sportski žurnal preneo je da je Gaćinović… »
Gaćinović: Daj Bože da sam ja najveći problem u reprezentaciji

Gaćinović: Daj Bože da sam ja najveći problem u reprezentaciji

Večernje novosti 23.11.2018
Nisam dao sebi za pravo tako da reagujem zato što sam osvojio nešto u karijeri, već zato što su mi smetale neke stvari, koje sam skupljao u sebi od ranije – kaže mladi fudbaler. Reprezentativac Srbije Mijat Gaćinović oglasio se na Instagram… »
Gaćinović: Ne opravdavam svoje ponašanje, znam da sam pogrešio

Gaćinović: Ne opravdavam svoje ponašanje, znam da sam pogrešio

Sportski žurnal 23.11.2018
Mijat Gaćinović se oglasio putem Instagrama o dešavanjima u svlačionici na poluvremenu meča sa Litvanijom. Ekskluzivno smo vas informisali o sukobu Mijata Gaćinovića sa selektorom Krstajićem u svlačionici tokom poluvremena meča sa Litvanijom, a… »
Gaćinović o sukobu: Daj Bože da sam ja najveći problem, smetale su mi neke stvari u reprezentaciji

Gaćinović o sukobu: Daj Bože da sam ja najveći problem, smetale su mi neke stvari u reprezentaciji

Hot sport 23.11.2018
Nakon što se pojavila vest da se za vreme utakmice sa Litvanijom sukobio sa selektorom Krsajićem odlučio je da se oglasi i mladi fudbaler. Navodno igrač Ajntrhta iz Frankfurta nezadovoljan izmenom bacio je kopačke, a nakon toga nastavio je sa… »
Javio se Gaćinović: Istina je, neprimereno sam reagovao na meču protiv Litvanije

Javio se Gaćinović: Istina je, neprimereno sam reagovao na meču protiv Litvanije

Vesti online 23.11.2018
Vest da je izbio nesporazum na poluvremenu meča između Srbije i Litavnije između Mijata Gaćinovića i selektora Mladena Krstajića, oglasio se srpski fudbaler. Lavinu komentara izazvala je vest da je izbila nesuglasica između selektora i mladog… »
Mijat revoltiran: Daj Bože da sam ja najveći problem

Mijat revoltiran: Daj Bože da sam ja najveći problem

N1 Info 23.11.2018
Nakon pisanja Sportskog žurnala da je na poluvremenu utakmice između Srbije i Litvanije u Ligi nacija Mijat Gaćinović, besan zbog izmene, vređao selektora Mladena Krstajića, mladi igrač se oglasio na svom Instagram profilu. Zoran Stojadinović se u… »
Gaćinović: Daj Bože da sam ja najveći problem u reprezentaciji

Gaćinović: Daj Bože da sam ja najveći problem u reprezentaciji

Mozzart sport 23.11.2018
“Istina je da sam neprimereno reagovao, ali...“, kaže srpski reprezentativac. Svađa sa selektorom na poluvremenu, packe Aleksandra Kolarova. Mijat Gaćinović poslednji je u nizu reprezentativaca koji se sukobio sa selektorom Mladenom Krstajićem… »

Vesti dana »