Povezane vesti
Sporazum Telekoma i sindikata: Otpremnine 900 evra po godini
Radio 021 23.11.2018
Rukovodstvo i reprezentativni sindikati Telekoma Srbija potpisali su danas Sporazum o uslovima za dobrovoljni odlazak zaposlenih, za šta je obezbeđeno 900 evra po godini staža. Sporazum su potpisali generalni direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk… »
Iz Telekoma ide preko 1.000 zaposlenih, uz otpremninu od 900 evra po godini
Nova ekonomija 23.11.2018
Rukovodstvo i reprezentativni sindikati Telekoma Srbija potpisali su Sporazum o uslovima za dobrovoljni odlazak zaposlenih, uz otpremnine od 900 evra po godini. Sporazum su potpisali generalni direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk, izvršni direktor za… »
Sporazum Telekoma i sindikata: Otpremnine 900 evra po godini
RTS 23.11.2018
Sporazum o uslovima za dobrovoljni odlazak zaposlenih, za šta je obezbeđeno 900 evra po godini staža, potpisali su rukovodstvo i reprezentativni sindikati "Telekoma Srbija". Sporazum su potpisali generalni direktor "Telekoma Srbija" Predrag Ćulibrk… »
Vesti dana »
Svete Trojice ili Duhovi - običaj je da se kuće i crkve ukrašavaju cvećem i grančicama
RTS pre 44 minutajoš 1 povezana
(VIDEO) Logično je za koga navija: Nikola Jokić uživo u Budimpešti prati finale Lige šampiona
Danas pre 6 satijoš 3 povezane
Argentinac postaje prva zvezda u familiji i na Rolan Garosu: Posle pobede nad Sinerom slavio u meču koji je trajao preko šest sati
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Vremeplov: NATO bomberderi u Novom Pazaru ubili 23, u Surdulici 20 civila
RTV pre 6 satijoš 1 povezana




