Povezane vesti
Češkoj vladi izglasano poverenje
RTS 23.11.2018
Nakon glasanja koje je tražila opozicija u nastojanju da smeni premijera levog centra Andreja Babiša zbog istrage o proneveri, Češkoj vladi je izglasano poverenje. Predlog opozicije za izglasavanje nepoverenja nije dobio 101 glas koliko je bilo potrebno… »
Češka vlada i premijer preživjeli glasanje o povjerenju
Al Jazeera 23.11.2018
Opozicija pokrenula inicijativu za smjenu premijera Andreja Babiša, koji je predmet istrage zbog optužbi o pronevjeri. Češka je Vlada u petak preživjela glasovanje o povjerenju, koje je pokrenula oporba kako bi se smijenio premijer Andrej Babiš, koji je… »
Babiš ostaje premijer: Vlada Češke preživela glasanje o nepoverenju
Blic 23.11.2018
Vlada Češke preživela je glasanje o nepoverenju na koje je pozvala opozicija, sa ciljem smene češkog premijera Andreja Babiša, zbog istrage o prevari. Poziv opozicije da se izglasa nepoverenje Babišu nije podržalo dovoljno poslanika u donjem domu češkog… »
Vesti dana »

Telo ubijenog u lokvi krvi: Jeziva scena u Beogradu na vodi, uhapšen osumnjičeni, forenzičari traže tragove
Telegraf pre 5 satijoš 9 povezanih

Optužen Trampov bivši savetnik: Džon Bolton se tereti za prenos tajnih podataka: Objavio knjigu o radu u Beloj kući
Blic pre 6 satijoš 5 povezanih

Mali: "Srbija se drži dobro u uslovima globalnih dešavanja, dobili smo pohvale od MMF-a"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Neznatna promena: Zvanični srednji kurs danas je 117,1799 dinara za evro
Kurir pre 2 satajoš 2 povezane

KFOR: Jedinica BKS greškom skrenula sa puta, poštovan dogovor o nedolasku na Sever bez odobrenja
Danas pre 8 satijoš 1 povezana