Povezane vesti

Džikić nakon CSKA: Pamtiće Armejce, ali mu je pobeda iz aprila ipak draža

Džikić nakon CSKA: Pamtiće Armejce, ali mu je pobeda iz aprila ipak draža

Hot sport 24.11.2018
Budućnost je sinoć u ‘Morači’ napravila evroligaški podvig. Šampion ABA lgie je rezultatom 93:92 porazio moćni CSKA. Podgoričani su do druge pobede u Evroligi stigli na impresivan način posle 40-minutne borbe sa ruskom ekipom, da bi na kraju… »
Džikić: Da budem skroman, a dobili smo CSKA...

Džikić: Da budem skroman, a dobili smo CSKA...

Mondo 24.11.2018
Trener Budućnosti na konferenciji za medije pohvalio svoj tim posle senzacionalne pobede u Evroligi i zahvalio navijačima na fenomenalnoj podršci. Foto: MONDO/Gif/Euroleague Budućnost je napravila čudo u Podgorici, jer je pobedila CSKA (93:92)… »
Džikić posle velike pobede nad CSKA: Ona iz aprila mi je neuporedivo draža

Džikić posle velike pobede nad CSKA: Ona iz aprila mi je neuporedivo draža

Mozzart sport 24.11.2018
"Bilo je dobro, da ne filozofiram puno. Treba sad da budem kao nešto skroman, a dobili smo CSKA" Budućnost je sinoć uspela da načini najveću pobedu do sada u Evroligi tako što je uspela da izađe na kraj s moćnim ruskim predstavnikom CSKA. Rezultat… »
Džikić: Dobijemo CSKA, i ja kao da pričam da nisam srećan?

Džikić: Dobijemo CSKA, i ja kao da pričam da nisam srećan?

Hot sport 24.11.2018
Nakon što su njegovi izabranici bacili na pleća moćni CSKA, trener Budućnosti Aleksandar Džikić je bio vidno uzbuđen i zadovoljan. – Jasno da je ovo iznenađenje, ipak smo pobedili veliku ekipu, među tri najbolja u Evroligi. Hvala navijačima na… »
Evroliga: Budućnost posle drame srušila CSKA, Himki iznenadio Žalgiris, Baskonija bolja od Panatinaikosa

Evroliga: Budućnost posle drame srušila CSKA, Himki iznenadio Žalgiris, Baskonija bolja od Panatinaikosa

Večernje novosti 23.11.2018
Košarkaši Budućnosti savladali su posle velikog preokreta ekipu moskovskog CSKA rezultatom 93:92 u devetom kolu Evrolige. Košarkaši Budućnosti pobedili su večeras moskovski CSKA sa 93:92 (17:21, 18:28, 30:18, 28:25), u utakmici devetog kola… »

Vesti dana »