Povezane vesti
Sanirana pruga za bar: Redovan železnički saobraćaj kreće danas od 16 časova
Kurir 24.11.2018
BEOGRAD - Redovan železnički saobraćaj na barskoj pruzi, na deonici od Užica do Vrbnice, odnosno do granice sa Crnom Gorom, biće uspostavljen danas u 16 časova, saopštila je "Infrastruktura Železnice Srbije". Navodu se da je ranije danas završena… »
Železnice: Uspostavljanje saobraćaja na barskoj pruzi danas popodne
Novi magazin 24.11.2018
Infrastruktura železnice Srbije saopštila je danas da je završila sanaciju 116 kilometara koloseka na barskoj pruzi, na deonici od Užica do granice sa Crnom Gorom i uspostavljanje redovnog saobraćaja očekuje u popodnevnim satima. U toku su kontrolni… »
Saobraćaj na pruzi Beograd – Bar i dalje blokiran
Danas 23.11.2018
Železnički saobraćaj između Crne Gore i Srbije u petak je bio već treći dan u prekidu, a razlog je taj što je došlo do zamašćenja pruge sa srpske strane zbog čega se putnici od Užica do Bijelog Polja prevoze autobusima. – Za putnike međunarodnih vozova… »
Vesti dana »
Izabrano osam članova Savet REM-a, nije izabran kandidat nacionalnih saveta nacionalnih manjina
RTV Novi Pazar pre 40 minutajoš 68 povezanih
"Univerzitet uz Jaćimovića": Novosadski profesori sutra u šetnji do Banovine
Radio 021 pre 20 minutajoš 111 povezana
Niški studenti u blokadi pozvali na hitnu akciju zbog gostovanja Dejana Vuka Stankovića na NišTV
N1 Info pre 5 minutajoš 19 povezanih
Milan Antonijević potvrdio da je kandidat SNS-a za poverenika za zaštitu ravnopravnosti
Telegraf pre 45 minutajoš 17 povezanih




