Povezane vesti
Uništeno više od 18.000 komada ilegalnog oružja
Radio 021 26.11.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je u Srbiji u prethodnoj godini uništeno više od 18.000 komada ilegalnog oružja, saopšteno je iz njegovog kabineta. "Reč je o oružju koje je zaplenjeno od izvršilaca krivičnih dela ili… »
Stefanović: Uništeno više od 18.000 komada ilegalnog oružja
Danas 26.11.2018
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović rekao je danas, na okruglom stolu „Ilegalna trgovina malokalibarskim i lakim naoružanjem i eksplozivnim materijama-mogućnost dalje saradnje“ da je prošle godine uništeno više od 18.000 komada… »
Stefanović: Uništeno 18.000 komada ilegalnog oružja
RTS 26.11.2018
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović navodi da je u prethodnoj godini uništeno više od 18.000 komada zaplenjnog ilegalnog oružja. "Prethodne godine smo zajedno s Kancelarijom Evropske unije sproveli uništavanje… »
Vesti dana »
„Mnogo toga smo uradili, ali moramo napredovati na EU putu“: Vučić na Forumu GLOBSEC BELTALKS
Danas pre 14 minutajoš 31 povezana
Cenovnici trgovinskih lanaca u Srbiji sedmično na Portalu otvorenih podataka - Od danas ovi podaci javno dostupni
Ekapija pre 59 minutajoš 21 povezana
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 31 povezana
Srbija, Rusija i Belorusija najrepresivnije države u Evropi
Vranje news pre 9 minutajoš 16 povezanih




