Povezane vesti
Kineska kompanija Šandong zainteresovana za auto-put Beograd-Zrenjanin
Nova ekonomija 27.11.2018
Ministarka infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je sa predstavnicima kineske kompanije Šandong o mogućoj saradnji na novom projektu izgradnje auto-puta Beograd - Zrenjanin. "Saradnja Srbije i Kine u oblasti infrastrukture traje već dugo, a svi… »
Mihajlovićeva sa kineskom kompanijom "Šandong"
RTV 27.11.2018
BEOGRAD - Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, prof. dr Zorana Mihajlović, razgovarala je danas sa predstavnicima kineske kompanije "Šandong" o mogućoj saradnji na novom projektu izgradnje auto-puta… »
Mihajlović s kineskom kompanijom o autoputu BG-Zrenjanin
Dnevnik 27.11.2018
BEOGRAD: Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je danas sa predstavnicima kineske kompanije "Šandong" o mogućoj saradnji na novom projektu izgradnje auto-puta Beograd-Zrenjanin. Mihajlović je navela da je… »
Vesti dana »

Dvoje mrtvih i šestoro ranjenih u masovnoj pucnjavi na afterpartiju muzičkog festivala u Los Anđelesu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Ništa ne može da bude iznad volje naroda": Orban se ponovo oglasio o presudi protiv Dodika: "Neprihvatljivo"
Blic pre 8 satijoš 1 povezana