Povezane vesti
Srbija je za potrebe migranata izdvojila značajna sredstva iz budžeta
Beta video 27.11.2018
BEOGRAD - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Djordjević rekao je da Ministarstvo koordinira ili učestvuje u više projekata koji se odnose na upravljanje migracijama uz podršku EU. ``Srbija je za potrebe migranata izdvojila… »
Djordjević: U Srbiji 4.000 migranata medju kojima je 1.000 dece
Beta video 27.11.2018
BEOGRAD - U prihvatnim, azilnim i tranzicionim centrima u Srbiji boravi 4.000 migranata od čega je 1.000 dece, a samo ove godine registrovano je 1.000 maloletnika bez pratnje, rekao je danas ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja… »
Regionalna konferencija o integraciji izbeglica i migranata
Beta video 27.11.2018
BEOGRAD - U hotelu ``Metropol Palas`` regionalna konferencija o integraciji izbeglica i migranata ``Prošlost, sadašnjost i budućnost integracije``. Govorio je ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Djordjević, ambasador Nemačke… »
Vesti dana »

"Izdavaćemo hitna upozorenja": Rhmz se oglasio zbog nevremena koje se sutra očekuje u Srbiji
Mondo pre 3 satajoš 32 povezane

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 3 satajoš 12 povezanih

Ovaj put nam drama baš nije bila potrebna! Srbija protiv Turske imala i sreće...
Kurir pre 22 minutajoš 32 povezane

Petogodišnje dete iz Srbije povređeno na letovanju u Grčkoj – sumnja se na ujed vuka
RTS pre 33 minutajoš 22 povezane