Povezane vesti
Otvoren Kulturni centar Srbije „Ivo Andrić“, u Pekingu
Danas 29.11.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević, u prisustvu ministra kulture Kine Luo Šuganga, otvorio je danas Kulturni centar Srbije „Ivo Andrić“, koji je smešten u ekskluzivnom umetničkom kvartu 798 u Pekingu. Početak rada te ustanove… »
Vukosavljević: Kulturna razmena sa Kinom-vrh trenutne kulturne aktivnosti (foto)
Večernje novosti 29.11.2018
Ministar kulture i informisanja Srbije Vladan Vukosavljević razgovarao je danas u Pekingu sa ministrom kulture i turizma Kine Luoom Šugangom. Ministar kulture i informisanja Srbije Vladan Vukosavljević razgovarao je danas u Pekingu sa ministrom kulture i… »
Kulturni centar Srbije otvoren u Pekingu
RTS 29.11.2018
U čuvenoj umetničkoj zoni 798 otvoren je Kulturni centar Srbije u Pekingu. Centar nosi ime "Ivo Andrić" i prvi je kulturni centar Srbije u svetu, budući da je onaj u Parizu osnovan pre 45 godina u vreme SFRJ. Centar su otvorili kineski i srpski ministar… »
Vesti dana »
Vlast želi da održi sednicu o nepoverenju Vladi kako bi do raspisivanja izbora imala sve karte u rukama
Ozon press pre 7 satijoš 47 povezanih
Najnovije Trampove carine biće osporene pred sudom? Ekonomski teret pao na američke potrošače i kompanije
Euronews pre 42 minutajoš 88 povezanih
Oštećen konzulat Letonije u Ukrajini: Poginulo šest civila, ranjeno više destina ljudi u ruskom napadu
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 33 povezane





