Povezane vesti

Predsednik Kipra piše svim evropskim zvaničnicima zbog Kosova

Predsednik Kipra piše svim evropskim zvaničnicima zbog Kosova

Blic 30.11.2018
Predsednik Kipra Nikos Anastasijadis uputiće u ponedeljak pismo svim šefovima država EU, kao i predsedniku Evropskog saveta Donaldu Tusku i Evopske komisije Žan-Klod Junkeru po pitanju Kosova i Metohije, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar… »
Predsednik Kipra mi je obećao da će upozoriti na posledice poteza Prištine

Predsednik Kipra mi je obećao da će upozoriti na posledice poteza Prištine

Nova ekonomija 30.11.2018
Aleksandar Vučić: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Nikoziji da je od predsednika Kipra Nikosa Anastasijadesa dobio obećanje da će uputiti pismo svim evropskm liderima i upozoriti na moguće katastrofalne posledice poteza… »
Vučić: Predsednik Kipra pisaće evropskim liderima zbog poteza Prištine

Vučić: Predsednik Kipra pisaće evropskim liderima zbog poteza Prištine

Novi magazin 30.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Nikoziji da je od predsednika Kipra Nikosa Anastasijadesa dobio obećanje da će uputiti pismo svim evropskm liderima i upozoriti na moguće katastrofalne posledice poteza Prištine. Na zajedničkoj… »
Vučić: Kipar kao glas Srbije

Vučić: Kipar kao glas Srbije

Danas 30.11.2018
Priština želi nove provokacije, najavljuje vojsku Kosova, uprkos svim sporazumima i zamolio sam kiparskog kolegu Nikosa Anastasijadisa da upozori evropske lidere na katastrofu, a on mi je preneo da će poslati pisma evropskim liderima i to me hrabri jer… »
Sednica vlada Srbije i Kipra: Vučić: Anastasijidis će evropske lidere upozoriti na poteze Prištine

Sednica vlada Srbije i Kipra: Vučić: Anastasijidis će evropske lidere upozoriti na poteze Prištine

Blic 30.11.2018
U Predsedničkoj palati u Nikoziji održava se druga zajednička sednica vlada Kipra i Srbije. Sednici prisustvuju predsednik Srbije Aleksandar Vučić i Kipra Nikos Anastasijidis, koji su prethodno razgovarali "u četiri oka". U isto vreme ministri dve… »
Potpisano više bilateralnih sporazuma sa Kiprom

Potpisano više bilateralnih sporazuma sa Kiprom

Dnevnik 30.11.2018
NIKOZIJA: U prisustvu predsednika Srbije i Kipra, Aleksandra Vučića i Nikosa Anastasijadisa nadležni ministri dve zemlje potpisali su danas u Nikoziji više bilateralnih sporazuma. Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica… »
Predsednik Srbije u poseti Kipru, sednica dve vlade

Predsednik Srbije u poseti Kipru, sednica dve vlade

RTS 30.11.2018
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je sa kiparskim predsednikom Nikosom Anastasijadisom u Nikoziji, gde je održana i druga zajednička sednica vlada Srbije i Kipra. Potpisano je više bilateralnih sporazuma. Vučića je dočekao predsednik Kipra… »

Vesti dana »