Povezane vesti
Zabranjen rad timu koji je modifikovao gene beba
Politika 30.11.2018
Hongkong – Kineska vlada zabranila je rad medicinskom timu koji je tvrdio da je pomogao pravljenje prvih beba s modifikovanim genima na svetu, prenosi Beta. Zamenik ministra nauke i tehnologije Sju Nanping rekao je da se njegovo ministarstvo oštro… »
Kineska vlada zabranila rad lekara koji su menjali DNK beba
RTS 30.11.2018
Medicinskom timu, na čelu sa doktorom He Đankuejem, koji tvrdi da je izmenio genetski kod paru bliznakinja da budu otporne na HIV, kineska vlada zabranila je rad. Zamenik ministra za nauku i tehnologiju Su Naning izjavio je juče za državnu televiziju… »
Kina zabranila rad lekaru koji je menjao DNK beba: Ovo je nezakonito i neprihvatljivo! (video)
Kurir 30.11.2018
Kineska vlada zabranila je rad medicinskom timu koji je tvrdio da je pomogao u stvaranju prvih beba sa genetski izmenjenim kodom. Zamenik ministra za nauku i tehnologiju, Su Naning, izjavio je da se njegovo ministarstvo oštro protivilio eksperimentu o… »
Vesti dana »
VJT: Policija po nalogu tužilaštva ušla u Zavod za zaštitu spomenika zbog sumnji u javne nabavke
Radio 021 pre 4 satijoš 28 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB:Teheran zaplenio dva broda u Ormuzu; Odloženi pregovori u Islamabadu
RTV pre 46 minutajoš 34 povezane
Tramp se hitno oglasio: Ima dobre vesti iz Irana, zahvalio se liderima u Teheranu
Mondo pre 45 minutajoš 37 povezanih
Naprednjaci predlažu promenu seta izbornih zakona: Birač će potpisom moći da podrži više lista
Pravda pre 1 satjoš 18 povezanih




