Povezane vesti

Čović: Ne očekuju se promene u Zvezdi

Čović: Ne očekuju se promene u Zvezdi

Mondo 30.11.2018
"Dobre partije pružaju stranci, ali i domaći igrači", kaže prvi čovek crveno-belih o urađenom na startu 2018/19. Posle dva meseca sezone, nakon kojih je Crvena zvezda mts na čelu ABA lige sa skorom 9-0 i na trećem mestu tabele Grupe A Evrokupa, sa… »
Čović: Više odgovornosti, manje primitivizma

Čović: Više odgovornosti, manje primitivizma

Vesti online 30.11.2018
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović tvrdi da je zadovoljan prikazanim igrama svog kluba u ABA ligi i Evrokupu. Ekipa je na prvom mestu regionalne lige, bez poraza, dok je u grupi A Evrokupa na polovičnih 4-4. - Zadovoljan sam šta smo uradili do… »
Čović o primitivizmu, odgovornosti i Trinkijeriju!

Čović o primitivizmu, odgovornosti i Trinkijeriju!

Sportske.net 30.11.2018
Prvi čovek Zvezde kazao je i da neće biti promena u igračkom sastavu. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović rekao je danas da ne očekuje promene u igračkom sastavu, kao i da je zadovoljan dosadašnjim tokom sezone. On je u razgovoru sa novinarima… »
Čović o učinjenom, pojačanjima, proširenju Evrolige, Trinkijeriju: Nema nervoze, zadovoljan sam rezultatima

Čović o učinjenom, pojačanjima, proširenju Evrolige, Trinkijeriju: Nema nervoze, zadovoljan sam rezultatima

Sportski žurnal 30.11.2018
Prvi čovek Zvezde nije isključio mogućnost da se Evroliga proširi i na 20 timova, pa i da ABA liga dobije dodatno mesto. Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović izjavio je da je zadovoljan rezultatima ove sezone, posle perfektnog… »
Čović: Nema promena u timu, ne delimo igrače na strance i domaće, možda ABA liga dobije dva predstavnika

Čović: Nema promena u timu, ne delimo igrače na strance i domaće, možda ABA liga dobije dva predstavnika

Mozzart sport 30.11.2018
"Potrebno je da naši klubovi dostignu makar 60 odsto budžeta koji imaju Avsel i ostali" Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović odgovarao je na Malom Kalemegdanu na pitanja novinara u vezi sa aktuelnim dešavanjima u klubu. Dotakao se tema kao što su… »

Vesti dana »