Povezane vesti
Raste broj obolelih od malih boginja, jer roditelji odbijaju da vakcinišu decu
Blic 30.11.2018
Broj oboljelih od malih boginja (morbili) u velikom je porastu širom sveta, naročito u Evropi i Južnoj Americi, jer roditelji odbijaju da vakcinišu decu, upozorava Svetska zdravstvena organizacija (SZO). Lani je službeno evidentirano 173.000… »
Raste broj obolelih od malih boginja u svetu, posebno u Evropi i Latinskoj Americi
Blic 30.11.2018
Broj slučajeva malih boginja je u porastu širom sveta, posebno u Evropi i Latinskoj Americi, saopštila je Svetska zdravstvena organizacija. Oko 173.000 slučajeva malih boginja zvanično je registrovano širom sveta 2017. godine, što je povećanje od… »
Vesti dana »

Za razliku od Pionirskog parka, ispred Skupštine Srbije je sve očišćeno
Al Jazeera pre 1 satjoš 53 povezane

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 18 satijoš 9 povezanih

BLOG Dan posle najvećeg protesta u istoriji Srbije – reakcije na zvučni top, „ćaciji“ napuštaju Pionirski park
N1 Info pre 3 satajoš 26 povezanih

Porastao broj stradalih u stravičnom požaru na koncertu u Severnoj Makedoniji: Žrtve starosti između 14 i 25 godina (VIDEO)
Danas pre 14 minutajoš 197 povezanih

Srpski basketaši pobedili Holandiju i osvojili Kup šampiona
Sportski žurnal pre 1 satjoš 22 povezane