Povezane vesti
Na Horgošu teretna vozila čekaju duže od osam sati
IndeksOnline 30.11.2018
BEOGRAD – Saobraćaj je ove večeri pojačanog intenziteta. Autoputevi kao i putevi I i II reda su prohodni, i bez snega, dok su putevi III reda, u planinskim predelima pokriveni snegom. Kolovozi su vlažni pa zbog niskih temperatura u večernjim satima… »
Važno upozorenje za vozače: Pazite na led i poledicu, i ne izlazite bez zimskih guma
Telegraf 30.11.2018
Teretnjaci se na graničnim prelazima zadržavaju i do 8 sati. Poledica je prisutna na svim deonicama gde je kolovoz mokar i predstavlja veliku opasnost za vozače, a posebno treba biti oprezan za volanom u planinskim predelima, kao i u večernjim satima… »
Vesti dana »

Uživo drugi dan tuge u Severnoj Makedoniji Priprema se kolektivna sahrana u Kočanima, u Srbiji i Republici Srpskoj dan žalosti
Blic pre 4 minutajoš 53 povezane

Studenti pokušali blokirati Skupštinu Novog Sada, policija ih tukla
Al Jazeera pre 39 minutajoš 32 povezane

(Foto) prve fotografije sa mesta gde je sin ubio roditelje u Čačku: Komšije zatekle krv svuda po ulazu, ubijeni radio u bolnici
Blic pre 39 minutajoš 27 povezanih

Više od 300 poginulih u izraelskim napadima na Gazu; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 39 minutajoš 24 povezane

Nastavlja se sednica parlamenta, očekuje se konstatovanje ostavke premijera Vučevića
Beta pre 2 satajoš 11 povezanih