Povezane vesti

Gotovo! Oprostio se od dosadašnjeg kluba, dolazi u Zvezdu! Koliko će zarađivati?

Gotovo! Oprostio se od dosadašnjeg kluba, dolazi u Zvezdu! Koliko će zarađivati?

Sportske.net 01.12.2018
Ako je neko i imao dilemu, više je nema. Uz fudbalera slovačkog Spartaka iz Trnave Erika Jirke, prvo Zvezdino zimsko pojačanje biće iskusni štoper BATE Borisova Nemanja Milunović, što je nedavno već postalo izvesno. Iako BATE do kraja godine treba… »
Oprostio se od borisova: Idem, čekaju me novi izazovi!

Oprostio se od borisova: Idem, čekaju me novi izazovi!

Hot sport 01.12.2018
Još od ranije je poznato da će drugo pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku biti Nemanja Milunović, a sada je to i sam fudbaler potvrdio. Iskusni visoki štoper objaivio je da napušta BATE Borisov i tom prilikom se oprostio od žuto-plavih… »
Milunović potvrdio da dolazi u Zvezdu

Milunović potvrdio da dolazi u Zvezdu

Mozzart sport 01.12.2018
Srpski fudbaler se u emotivnoj poruci oprostio od BATE-a i Belorusije. Štoper BATE Borisova, Nemanja Milunović potvrdio je da će u januarskom prelaznom roku konačno ispuniti i svoju dečaku i želju našeg šampiona i preći u redove Crvene zvezde… »
Milunović: Idem u Zvezdu, BATE i Belorusija zauvek u mom srcu

Milunović: Idem u Zvezdu, BATE i Belorusija zauvek u mom srcu

Vesti online 01.12.2018
Stameni half potvrdio da iz redova beloruskog prvaka prelazi među "crveno-bele". - Želim da se zahvalim svima u klubu. Bilo je to za mene neprocenjivo iskustvo. Sada idem za novim izazovima (u Crvenu zvezdu), BATE i Belorusija ostaju zauvek u mom srcu… »

Vesti dana »