Povezane vesti
Kuburović: Debata o Ustavu na proleće
RTS 01.12.2018
Ministarka pravde Srbije Nela Kuburović rekla je da se na proleće može očekivati skupštinska debata o promeni Ustava i dodala da je Vlada posle više javnih rasprava uputila parlamentu Inicijativu za njegovu promenu. Vlada Srbije uputila je Inicijativu sa… »
Kuburović: Na proleće možemo očekivati promenu Ustava
Danas 01.12.2018
Ministarka pravde Nela Kuburović najavila je da se na proleće može očekivati promena Ustava. Ona je za RTS izjavila da izmenjeni Ustav treba da bude osnova za donošenje seta zakona, a u cilju jačanja i nezavisnosti i odgovornosti sudstva. „Potrebno je da… »
Kuburović: Verujem da ćemo tokom proleća biti u prilici da menjamo Ustav
Beta 01.12.2018
Ministarka pravde Nela Kuburović najavila je danas da se na proleće može očekivati promena Ustava, s obzirom da je Skupštini Srbije dostavljena inicijativa koji članovi iz oblasti pravosudja bi trebalo da se izmene. "Verujem da će Skupština Srbije… »
Vesti dana »
Evo kada stiže razvedravanje: U Srbiji danas oblačno, temperatura do 24 stepena
Dnevnik pre 6 minutajoš 6 povezanih
Stanković posvetio konferenciju Cvetkoviću: Ljudina, institucija, dobrota i profesionalnost
Sputnik pre 16 minutajoš 7 povezanih
SAD čekaju ponudu Irana za prekid vatre; nove tenzije u Ormuzu; najavljeni pregovori Izraela i Libana
RTS pre 1 satjoš 1 povezana





