Povezane vesti

Lavrov: Merkelova i Makron zanemeli pred Putinom

Lavrov: Merkelova i Makron zanemeli pred Putinom

Vesti online 02.12.2018
"Predsednik Rusije Vladimir Putin je u Buenos Ajresu predsedniku Francuske i nemačkoj kancelarki preneo svoj stav po pitanju Kerčkog incidenta, dok se sa turskim predsednikom složio o uvođenju demilitarizovane zone u Siriji", izjavio je šef ruske… »
Putin: Nisam postavio preduslove za sastanak s Trampom, sa Porošenkom ne znam šta bih pričao

Putin: Nisam postavio preduslove za sastanak s Trampom, sa Porošenkom ne znam šta bih pričao

Večernje novosti 02.12.2018
"Nisam postavio nijedan preduslov, jer su pitanja o kojima treba da razgovaramo veoma važna za nas i ostatak sveta", rekao je Putin posle samita G20. Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da nije postavio preduslove za sastanak sa predsednikom SAD… »
Putin: Rekao sam Trampu u dve reči šta mislim o incidentu u Kerčkom moreuzu

Putin: Rekao sam Trampu u dve reči šta mislim o incidentu u Kerčkom moreuzu

Vesti online 02.12.2018
Potrebno je da Rusija i SAD vode dijalog o svim složenim temama, uključujući Sporazum o raketama srednjeg i malog dometa i Sporazum o neširenju nuklearnog naoružanja. To je važno i za druge zemlje, rekao je predsednik Rusije Vladimir Putin. Na… »
"Nejasno o čemu treba da pričamo": Putin: Nisam protiv sastanka s Porošenkom, ali je s njim teško komunicirati

"Nejasno o čemu treba da pričamo": Putin: Nisam protiv sastanka s Porošenkom, ali je s njim teško komunicirati

Blic 01.12.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da nije protiv sastanka sa ukrajinskim predsednikom Petrom Porošenkom, ali da je sa njim teško komunicirati. - Što se tiče kontakata na najvišem nivou, nisam protiv njih. Istina je da razgovora nije… »

Vesti dana »