Povezane vesti

Tramp: Si i ja sa Putinom da prekinemo trku u naoružanju

Tramp: Si i ja sa Putinom da prekinemo trku u naoružanju

RTS 03.12.2018
Siguran sam da ćemo u jednom trenutku u budućnosti predsednik Kine Si Đinping i ja, zajedno sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, početi sa pregovorima o prekidu onoga što je postalo velika i nekontrolisana trka u naoružanju, poručio je na… »
Tramp:Si, Putin i ja ćemo prekinuti trku u naoružavanju

Tramp:Si, Putin i ja ćemo prekinuti trku u naoružavanju

Mondo 03.12.2018
"Siguran sam da ćemo u jednom trenutku u budućnosti predsednik Kine Si Đinping i ja, zajedno sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom početi sa pregovorima o prekidu onoga što je postalo velika i nekontrolisana trka u naoružanju". Foto: Beta/AP… »
Tramp: Razgovaraću sa Putinom i Sijem, ovo je ludost

Tramp: Razgovaraću sa Putinom i Sijem, ovo je ludost

Vesti online 03.12.2018
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da će u budućnosti o razvoju vojske razgovarati sa kolegama iz Kine i Rusije, u nadi da će se završiti trka u naoružanju. "Siguran sam da ćemo u budućnosti predsednik Kine Si Đinping i ja, zajedno sa ruskim… »
Trump: Veliki korak naprijed u trgovinskim odnosima s Kinom

Trump: Veliki korak naprijed u trgovinskim odnosima s Kinom

Al Jazeera 03.12.2018
Trump i Xi Jinping dogovorili su primirje u trgovinskom ratu u subotu na marginama samita G20 u Buenos Airesu. Američki predsjednik Donald Trump u ponedjeljak je rekao da su Washington i Peking učinili veliki korak naprijed s obzirom na to da su se za… »
Trump o ograničavanju utrke u naoružanju

Trump o ograničavanju utrke u naoružanju

Slobodna Evropa 03.12.2018
Američki predsjednik Donald Trump izjavio je da je “siguran” da će “u neko vrijeme u budućnosti” on, kineski predsjednik Xi Jinping i ruski predsjednik Vladimir Putin “početi razgovarati o smislenom zaustavljanju nekontrolirane utrke u… »
Tramp najavio da Kina ukida carine na automobile uvezene iz SAD

Tramp najavio da Kina ukida carine na automobile uvezene iz SAD

Danas 03.12.2018
Kina će smanjiti i ukinuti carine na američke automobile, rekao je sinoć američki predsednik Donald Tramp. On je to izjavio dan pošto je s kineskim predsednikom Si Đinpingom dogovorio primirje na američko-kineskom trgovinskom ratu na radnoj večeri… »
Tramp pun planova: Vrlo dobre stvari će se dogoditi! Si, Putin i ja zaustavićemo ludilo!

Tramp pun planova: Vrlo dobre stvari će se dogoditi! Si, Putin i ja zaustavićemo ludilo!

Kurir 03.12.2018
VAŠINGTON - Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da je u američko-kineskim odnosima proteklog vikenda učinjen veliki iskorak, pošto se s predsednikom Kine Sijem Đinpingom u Buenos Ajresu dogovorio o odlaganju uvođenja novih carina i pozvao… »
Trgovinski rat stavljen "na led"

Trgovinski rat stavljen "na led"

Večernje novosti 03.12.2018
Deklaracija G-20 u senci dogovora SAD i Kine. Umesto viših carina, 90 dana za rešenje. DVODNEVNI samit grupe 20 industrijski razvijenih zemalja (G-20) sveta okončan je u Buenos Ajresu, ali vest koja je zasenila ceo skup stigla je po okončanju… »
Kina snižava carinu na automobile iz SAD-a

Kina snižava carinu na automobile iz SAD-a

Al Jazeera 03.12.2018
Trgovinski rat između dvije velesile je utihnuo nakon sastanka u Argentini, uskoro razgovori o načinu rješavanja drugih problema. Kina je pristala smanjiti carine ispod dosadašnjih 40 posto na automobile proizvedene u Sjedinjenim Američkim Državama… »
Tramp: Kina će smanjiti tarife na uvoz američkih automobila

Tramp: Kina će smanjiti tarife na uvoz američkih automobila

Nova ekonomija 03.12.2018
Peking će "smanjiti i ukloniti" 40% tarifa koje stavlja na američke automobile uvezene u Kinu, rekao je američki predsednik Donald Trump. Kina nije komentarisala najavu predsednika Trumpa, koju je napisao na Tvitteru bez davanja detalja. Taj potez će… »
Tramp: Kina će smanjiti carine na automobile iz SAD

Tramp: Kina će smanjiti carine na automobile iz SAD

RTV 03.12.2018
VAŠINGTON - Kina je pristala da "smanji i ukine" carine na automobile koji dolaze u Kinu iz SAD sa dosadašnjih 40 odsto, napisao je američki predsednik Donald Tramp na tviteru. Američki predsednik u svom tvitu nije pružio više detalja o tome, navodi… »
Tramp najavio da Kina ukida carine na automobile uvezene iz SAD

Tramp najavio da Kina ukida carine na automobile uvezene iz SAD

Slobodna Evropa 03.12.2018
Kina će smanjiti i ukinuti carine na američke automobile, rekao je sinoć američki predsednik Donald Tramp. On je to izjavio dan pošto je s kineskim predsednikom Si Đinpingom dogovorio primirje na američko-kineskom trgovinskom ratu na radnoj večeri… »
Trump: Kina će smanjiti carine na uvoz američkih automobila

Trump: Kina će smanjiti carine na uvoz američkih automobila

SEEbiz 03.12.2018
WASHINGTON - Kina je pristala smanjiti carine ispod dosadašnjih 40 posto na automobile proizvedene u SAD-u, rekao je američki predsjednik Donald Trump u nedjelju, nakon što je utihnuo trgovinski rat između dviju zemalja. Trump i kineski predsjednik Xi… »
Tramp: Peking saglasan da smanji tarife

Tramp: Peking saglasan da smanji tarife

Blic 03.12.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da se Kina saglasila da "ukloni i smanji" tarife na američke automobile na ispod 40 odsto, koliko trenutno Peking naplaćuje na vozila proizvedena u SAD. Dan nakon što su on i kineski predsednik Si Đinping… »

Vesti dana »