Povezane vesti
Peskov: Sastanak Trumpa i Putina u Washingtonu ne dolazi u obzir
Al Jazeera 04.12.2018
Glasnogovornik Kremlja je kazao da je sljedeća prilika za sastanak dvojice predsjednika na samitu G20 u Osaki, na ljeto 2019. godine. Sastanak predsjednika Rusije Vladimira Putina i njegovog američkog kolege Donalda Trumpa u Washingtonu ne dolazi u obzir… »
Kremlj odsečan: Sastanak Putina i Trampa u Vašingtonu (sada) ne dolazi u obzir
Večernje novosti 03.12.2018
Mogući sastanak ruskog predsednika Vladimira Putin sa američkim kolegom Donaldom Trampom u Vašingtonu ne dolazi u obzir u sadašnjoj situaciji, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. Mogući sastanak ruskog predsednika Vladimira Putin sa američkim… »
Peskov: Sastanak Putina i Trampa u Vašingtonu ne dolazi u obzir
Blic 03.12.2018
Održavanje potencijalnog sastanka predsednika Rusije Vladimira Putina i američkog predsednika Donalda Trampa u Vašingtonu ne dolazi u obzir, saopštio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je rekao da bi najbolja opcija za sastanak dvojice lidera bila… »
Vesti dana »
Više država članica EU traži od Španije da povrati kontrolu nad granicama; Italija suspendovala Šengen sa Španijom
RTV pre 44 minutajoš 102 povezane
(Uživo) Vučić u vasilju saopštio Srbija najbrže rasla u Evropi, slede veće plate i penzije i pojeftinjenje lekova
Dnevnik pre 2 satajoš 50 povezanih
Amerika ide ka katastrofi kao Španija?; Tramp šokirao izjavom: "SAD bi prošle gore"
B92 pre 4 minutajoš 27 povezanih
Istorijski niski vodostaj Dunava izazvao probleme širom Srbije
Naslovi.ai pre 2 satajoš 10 povezanih
Masovna migrantska kriza u Seuti: Desetine hiljada ljudi prešlo granicu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 29 povezanih



