Povezane vesti
Mihajlovićeva obišla noćne radove kroz Grdeličku klisuru
RTS 04.12.2018
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović obišla je večeras noćne radove na Koridoru 10 na trasi auto-puta kroz Grdeličku klisuru. Zajedno sa Mihajlovićevom, radove na kritičnim tačkama na toj… »
Besmislena „grdelička selidba“ Zorane Mihajlović
Danas 04.12.2018
Ministarka infrastrukture krenula stopama bivšeg ministra finansija Mlađana Dinkića Odluka Zorane Mihajlović, ministarke saobraćaja i infrastrukture, da svoje ministarstvo ove sedmice izmesti u Grdeličku klisuru, gde se radi na deonici auto-puta na… »
Stručnjaci: "Grdelička selidba" ministarke Mihajlović besmislena
Radio 021 04.12.2018
Odluka minsitarke saobraćaja i infrastrukture Zorane Mihajlović da svoje ministarstvo ove sedmice izmesti u Grdeličku klisuru, gde se radi na deonici autoputa na Koridoru 10, predstavlja demagoški i nestručan čin, usmeren ka sticanju poena u dnevnoj… »
Vesti dana »
Građanski pokret Bravo: Policija i tužilaštvo reaguju povodom napada na aktiviste u Kuli
Nedeljnik pre 4 satijoš 20 povezanih
Beograd u pripravnosti: Očekuju se obilne padavine u naredna 72 sata - i do 70 litara po metru kvadratnom
N1 Info pre 57 minutajoš 27 povezanih
Naredna 72 sata su ključna: Sručiće se ogromna količina kiše, upozorenje za celu Srbiju, Beograd posebno ugrožen
Mondo pre 2 satajoš 42 povezane
(Uživo) Sprema se "konačni udarac": Amerika preusmerava rakete iz Ukrajine, kreće paklenih 48 sati, Putin ulazi u igru?!
Mondo pre 42 minutajoš 89 povezanih




