Povezane vesti
Čepurin: Takse ugrožavaju ekonomsku stabilnost Balkana
Slobodna Evropa 04.12.2018
„Takse koje je uvela Priština na proizvode iz Srbije štete ugledu Prištine kao strane u pregovorima, ali i ugledu Evropske unije kao pregovarača”, izjavio je ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin tokom predavanja koje je održao na… »
Čepurin: Uvedene takse Kosova udarac na ugled EU
Danas 04.12.2018
Ruski ambasador u Beogradu Aleksandar Čepurin danas je ocenio da će se kosovska odluka o uvođenju takse od 100 odsto na proizvode iz Srbije odraziti kao udarac na ugled Prištine kao pregovarača i na ugled Evropske unije, kao medijatora u dijalogu o… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO „Sklopili ste sraman dogovor“: Veliki broj prosvetara obilazi sedišta sindikalaca, na hiljade studenata pešači do Beograda
Nova pre 16 minutajoš 18 povezanih

Protest prosvetara: Šetnja od Slavije do "Ribnikara" i sindikata, odata pošta žrtvama
NIN pre 2 satajoš 3 povezane

Pomen na Novom groblju: Članovi Đinđićeve Vlade prisustvovali obeležavanju godišnjice njegovog ubistva (foto)
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih

Sinirlioglu završio posetu Moskvi, sa Lavrovom razgovarao o kraju rata u Ukrajini
RTV pre 2 satajoš 28 povezanih