Povezane vesti
Sudovi, tužilaštva i NBS razmenjivaće podatke "na klik"
N1 Info 04.12.2018
Ministarka pravde Srbije Nela Kuburović i guvernerka Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković potpisale su protokol i sporazum o elektronskoj razmeni podataka koji će omogućiti efikasniju razmenu podataka između nadležnih državnih organa. Elektronska… »
Kuburović i Tabaković: Razmena podataka "na klik"
RTV 04.12.2018
BEOGRAD - Ministarka pravde Srbije Nela Kuburović i guvernerka Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković potpisale su danas protokol i sporazum o elektronskoj razmeni podataka koji će omogućiti efikasniju razmenu podataka između nadležnih državnih… »
NBS i Ministarstvo pravde potpisali Protokol o elektronskoj razmeni podataka
Danas 04.12.2018
Ministarka pravde Nela Kuburović i guvernerka Narodne Banke Srbije Jorgovanka Tabaković potpisale su danas Protokol i Sporazum o elektronskoj razmeni podataka koji će omogućiti efikasniju razmenu podataka između nadležnih državnih organa, navodi se u… »
Vesti dana »

Određeno zadržavanje od 48 sati za muškarca koji je bacio molotovljev koktel na Kuću cveća
N1 Info pre 47 minutajoš 55 povezanih

Novi neredi u Srbiji, podrška studentkinji Nikolini, održana sednica Saveta za nacionalnu bezbednost
BBC News pre 1 satjoš 49 povezanih

Šta piše u pismu koje je Zelenski predao melaniji? A evo kako je Tramp reagovao kad je čuo za koga je pošta
Kurir pre 2 minutajoš 31 povezana