Povezane vesti
Bivšem dipomati Trkulji mesec dana pritvora zbog pretećih objava na Tviteru
Moj Novi Sad 05.12.2018
Novosađaninu Đuru Trkulji, koji je sinoć uhapšen zvog tvitova kojima je, kako ga terete, ugrozio sigurnost više osoba, određen je pritvor do 30 dana. Njegov advokat Branko Dušić izjavio je za N1 da je Trkulja, inač bivši diplomata, priveden zbog… »
Novosađaninu određen pritvor od mesec dana zbog tvitova
Radio 021 05.12.2018
Nekadašnjem diplomati Đuru Trkulji, koji je sinoć uhapšen u Novom Sadu zbog tvitova kojima je, kako ga terete, ugrozio sigurnost više osoba, određen je pritvor do mesec dana. Njegov advokat Branko Dušić rekao je za N1 da je Trkulja priveden zbog… »
Novosađanin priveden zbog pretnji Vučiću na Tviteru
NoviSad.com 05.12.2018
Novi Sad - Novosađanin Đuro Trkulja, doktor ekonomije i teologije, nekadašnji diplomata pri UN, priveden sinoć zbog tvita o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Njegova supruga Vesna Roknić kaže da policija Trkulju tereti za ugrožavanje… »
Novosađanin priveden zbog pretnji Vučiću na Tviteru
Moj Novi Sad 05.12.2018
Nekadašnji diplomata Đuro Trkulja, doktor ekonomije i teologije, priveden je u Novom Sadu, a kako je za N1 izjavila njegova supruga Vesna Roknić, razlog je tvit u kom spominje predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Dodala je da se Trkulja tereti za… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi opkolili zgrade RTV-a i RTS-a i najavili blokadu koja će trajati 22 sata (VIDEO)
RTV pre 1 satjoš 56 povezanih

Tužilac naložio da se identifikuju osobe koje su pretile novinarki RTS-a
RTV pre 1 satjoš 83 povezane

Pavlović o protestu studenata ispred Skupštine: Ovo je režija opozicije
Gradski portal 018 pre 4 satijoš 33 povezane

'Za Beograd': Studenti iz Subotice, Čačka i Niša krenuli na višednevno pešačenje
BBC News pre 1 satjoš 4 povezane

Studenti danas nastavili blokadu RTS, trajaće do 21 sat: Sinoć povređen jedan policajac (foto/video)
Blic pre 33 minutajoš 38 povezanih