Povezane vesti
Azaru 17,5 miliona godišnje od Čelzija za novi ugovor
Sportski žurnal 05.12.2018
Ako pristane na nove uslove Azar bi postao najplaćeniji igrač Čelzija i nadmašio bi Ngola Kantea, koji je nedavno dogovorio da zarađuje 16 miliona evra. Londonski Čelzi ponudiće Edenu Azaru novi ugovor vredan 17,5 miliona evra po godini kako bi ga učinio… »
Azarovo čekanje, u Čelsiju se znoje, nije u pitanju novac, zna se šta je u igri!
Sportske.net 05.12.2018
Ponuda je tu, ne i odgovor. Ako se ovako nastavi do leta, miriše na ishod koji mnogi očekuju. Eden Azar ima ponudu na stolu. Ona je 300 000 funti nedeljno, odnosno Belgijanac bi, ako potpiše novi ugovor zarađivao nešto više od 17 miliona evra po sezoni… »
Vesti dana »
Izabrana nova vlada u Prištini Kurti premijer, Rašić ministar, oglasila se Srpska lista: "Nećemo podržati" (video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Izabrani potpredsednici skupštine u Prištini: Potpredsednik iz srpske zajednice Slavko Simić
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Jedno telo nađeno na stepeništu, druga u biblioteci: Novi detalji masakra u školi u Kanadi: Ubijena i porodica osumnjičenog
Blic pre 1 satjoš 4 povezane
Poljoprivrednici najavili nastavak blokade Ibarske magistrale dok Vlada Srbije ne ispuni njihove zahteve
Danas pre 3 satajoš 1 povezana



