Ben: Moja najbolja polusezona u karijeri

B92 pre 8 dana
B92: Ben: Moja najbolja polusezona u karijeri
Napadač Crvene zvezde Mohamed el Fardu Ben, dvostruki strelac u pobedi nad Spartakom u Subotici, priznao je da ove polusezone igra najbolji fudbal u karijeri.
Ben je u svim takmičenjima postigao 15 golova, a poslebno se istakao u kvalifikacijama za Ligu šampiona i samom takmičenju (sedam). "Ovo je možda i najbolja polusezona u mojoj karijeri. Još uvek nije gotova, nadam se da ću... »

Benovih 15 golova: Moja najbolja polusezona u karijeri

Sportski žurnal pre 8 dana
Ben je nepunu godinu član Crvene zvezde u koju je došao iz Olimpijakosa, a ranije je igrao još za Panionios, Levadijakos, Veriju, kao i francuske klubove Van i Avr
Napadač Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben, strelac dva gola u pobedi nad Spartakom u Subotici (3:1), priznao je da ove polusezone igra najbolji fudbal u karijeri. Ben je u svim takmičenjima postigao 15 golova, a posebno se... »

Ben najbolji igrač 19. kola Super lige

Sportski žurnal pre 8 dana
Glavni konkurent Benu u ovom kolu bio je Ognjen Mudrinski, koji je u trijumfu Čukaričkog od 3:0 nad Bačkom takođe postigao dva gola, a kako navodi Super liga, „odlučile su nijanse”
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben najbolji je igrač 19. kola Super lige Srbije, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja. On je u jučerašnjoj pobedi Zvezde od 3:1 na gostovanju protiv Spartaka u Subotici postigao dva gola.... »

Benovih 15 golova: Moja najbolja polusezona u karijeri

Dnevnik pre 8 dana
BEOGRAD: Napadač Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben, strelac dva gola u pobedi nad Spartakom u Subotici (3:1), priznao je da ove polusezone igra najbolji fudbal u karijeri.
Ben je u svim takmičenjima postigao 15 golova, a poslebno se istakao u kvalifikacijama za Ligu šampiona i samom takmičenju (sedam). "Ovo je možda i najbolja polusezona u mojoj karijeri. Još uvek nije gotova, nadam se da ću... »

Večernje novosti pre 8 dana
Napadač Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben, strelac dva gola u pobedi nad Spartakom u Subotici (3:1), priznao je da ove polusezone igra najbolji fudbal u karijeri
Napadač Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben, strelac dva gola u pobedi nad Spartakom u Subotici (3:1), priznao je da ove polusezone igra najbolji fudbal u karijeri. Ben je u svim takmičenjima postigao 15 golova, a poslebno se... »

Benovih godinu dana iz snova: 39-23-10

Mondo pre 9 dana
Reprezentativac Komora uspeo je da oživi karijeru dolaskom u Crvenu zvezdu. "Nadam se sa ću povećati broj postignutih golova, da se neću zaustaviti na ovom", poručio je posle pobede nad Spartakom.
Mnogo je stranaca prošlo kroz FK Crvena zvezda, ali malo njih uspelo je da ostavi pozitivan utisak po kojem će ga se navijači rado sećati. Iako još nije završio svoju misiju u crveno-belom dresu, jasno je da Mohamed El Fardu Ben... »

Superliga: Ben najbolji u 19. kolu

Hot sport pre 9 dana
Reprezentativac Komora proglašen je najkorisnijim igračem 19. kola domaćeg prvenstva. El Fardu Ben je juče na gostovanju u Subotici postigao dva gola. To mu je i donelo ovo priznanje. Napadač Zvezde je mrežu Spartaka zatresao prvo u 41. minutu sa penala, a zatim i u 69. nakon odlične akcije Marina... »

Ben najbolji igrač 19. kola Super lige

Večernje novosti pre 9 dana
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben najbolji je igrač 19. kola Super lige Srbije, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben najbolji je igrač 19. kola Super lige Srbije, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja. On je u jučerašnjoj pobedi Zvezde od 3:1 na gostovanju protiv Spartaka u Subotici postigao dva gola.... »

Zvezda u Subotici do 17. pobede, povreda Borjana

Politika pre 9 dana
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Subotici ekipu Spartaka sa 3:1, u utakmici 19. kola Superlige Srbije. Golove za „crveno-bele” postigli su Marko Gobeljić u 36. i El Fardu Ben u 41. minutu iz penala i u 69. minutu. Strelac za Spartak bio je Bojan Čečarić u 90. minutu. Zvezda je „upisala”... »

SL - Zvezdina haubica igrač kola

Sportske.net pre 9 dana
Drugi put u tekućoj sezoni zvanje najboljeg igrača kola u Super ligi poneo je napadač Crvene zvezde.
Četvrti put od početka sezone zvanje "igrač kola" u Super ligi otišlo je na stadion "Rajko Mitić", a drugi put ga je prigrabio El Fardu Ben. Reprezentativac Komora proglašen je za najboljeg igrača sedmog kola posle sjajne partije... »

Spartak nemoćan pred raspucanim Benom

Danas pre 9 dana
Crvena zvezda osvojila sva tri boda na gostovanju u Subotici Crvena zvezda nije kao gost imala milosti prema Spartaku koji je juče u 19. kolu Superlige prvi put zaigrao na renoviranom stadionu u Subotici.
Golovima Gobeljića i Bena (2) šampion Srbije rutinski je upisao tri nova boda protiv Spartaka – 3:1 (2:0) i zadržao razliku od devet bodova u odnosu na prvog pratioca na tabeli, Radnički Niš. Da su crveno-beli odlučni da iz... »

Danas oblačno i hladno sa snegom u celoj Srbiji

Novi magazin  pre 1 sat  još 9 povezanih

AMSS: Zbog snega otežan saobraćaj u zemlji

Nova ekonomija  pre 2 sata  još 7 povezanih

Prevrnuo se autobus iz Beograda: Dve osobe poginule kod Nevesinja (foto)

Večernje novosti  pre 35 minuta  još 9 povezanih
©2018 Netmark d.o.o.