Telekom: Kupovina nacionalnih televizija nije naš cilj

Telekom: Kupovina nacionalnih televizija nije naš cilj

Radio 021 četvrtak, 6. decembar 2018.
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić.
Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine televizija Prve i O2 stoji Telekom i podvukao da ta kompanija kupuje samo kablovske sisteme i u Bosni i u Crnoj Gori, pa i u Srbiji. "Mi ne kupujemo nacionalne frekvencije.... »

Telekom:Ne zanimaju nas televizije već internet korisnici

Kamatica četvrtak, 6. decembar 2018.
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić.
Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine televizija Prve i O2 stoji Telekom i podvukao da ta kompanija kupuje samo kablovske sisteme i u Bosni i u Crnoj Gori, pa i u Srbiji. "Mi ne kupujemo nacionalne frekvencije.... »

Srđan Milovanović: Of-šor biznismen i folk producent

Danas četvrtak, 6. decembar 2018.
Lik dana Najpoznatiji preduzetnik, kako ga mediji ovih dana zovu, jeste novi vlasnik televizije Prva i O2, Srđan Milovanović.
U žižu javnosti prvobitno je dospeo prodajom kablovskog operatora Kopernikus Telekomu za čitavih 195 miliona dinara, što je stručnu javnost nemalo iznenadilo, s obzirom da je, kako tvrde, tržišna vrednost Kopernikusa znatno... »

Novi vlasnik TV Prva i 02: Uređivačka politika se neće menjati

Danas četvrtak, 6. decembar 2018.
Milovanović tvrdi da Telekom Srbija nije uticao na njega da kupi dve televizije sa nacionalnom frekvencijom Naravno da Telekom nije uticao na moju odluku da kupim TV Prva i O2. Mi smo privatna kompanija – kaže za Danas Srđan Milovanović, novi vlasnik dve televizije sa nacionalnom frekvencijom. On tvrdi da se uređivačka politika Prve i O2 neće menjati, niti da će biti otpuštanja.
– Zašto bih menjao pobednički tim? Samo će na O2 biti više sporta – poručio je Milovanović. On je početkom novembra za 195 miliona evra prodao Telekomu kablovskog operatora Kopernikus, čiji je bio manjinski vlasnik. Potom je za... »

Lučić: Strategija Telekoma nije da kupuje televizije

SEEbiz četvrtak, 6. decembar 2018.
BEOGRAD - Strategija „Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju „Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić.
Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine televizija Prve i O2 stoji Telekom i podvukao da ta kompanija kupuje samo kablovske sisteme i u Bosni i u Crnoj Gori, pa i u Srbiji. „Mi ne kupujemo nacionalne frekvencije.... »

"Kopernikus nije preplaćen": Telekom: Ne zanimaju nas televizije već internet korisnici, u pregovorima smo da kupimo još kablovskih operatera

Blic četvrtak, 6. decembar 2018.
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić. Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine... »

Vladimir Lučić: Cilj Telekoma Srbije nije kupovina televizija, već da povećamo broj internet i kablovskih korisnika

Kurir četvrtak, 6. decembar 2018.
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić. Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine... »
©2019 Netmark d.o.o.