Telekom: Kupovina nacionalnih televizija nije naš cilj

Telekom: Kupovina nacionalnih televizija nije naš cilj

Radio 021 pre 4 dana
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić.
Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine televizija Prve i O2 stoji Telekom i podvukao da ta kompanija kupuje samo kablovske sisteme i u Bosni i u Crnoj Gori, pa i u Srbiji. "Mi ne kupujemo nacionalne frekvencije.... »

Telekom:Ne zanimaju nas televizije već internet korisnici

Kamatica pre 4 dana
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić.
Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine televizija Prve i O2 stoji Telekom i podvukao da ta kompanija kupuje samo kablovske sisteme i u Bosni i u Crnoj Gori, pa i u Srbiji. "Mi ne kupujemo nacionalne frekvencije.... »

Srđan Milovanović: Of-šor biznismen i folk producent

Danas pre 4 dana
Lik dana Najpoznatiji preduzetnik, kako ga mediji ovih dana zovu, jeste novi vlasnik televizije Prva i O2, Srđan Milovanović.
U žižu javnosti prvobitno je dospeo prodajom kablovskog operatora Kopernikus Telekomu za čitavih 195 miliona dinara, što je stručnu javnost nemalo iznenadilo, s obzirom da je, kako tvrde, tržišna vrednost Kopernikusa znatno... »

Novi vlasnik TV Prva i 02: Uređivačka politika se neće menjati

Danas pre 4 dana
Milovanović tvrdi da Telekom Srbija nije uticao na njega da kupi dve televizije sa nacionalnom frekvencijom Naravno da Telekom nije uticao na moju odluku da kupim TV Prva i O2. Mi smo privatna kompanija – kaže za Danas Srđan Milovanović, novi vlasnik dve televizije sa nacionalnom frekvencijom. On tvrdi da se uređivačka politika Prve i O2 neće menjati, niti da će biti otpuštanja.
– Zašto bih menjao pobednički tim? Samo će na O2 biti više sporta – poručio je Milovanović. On je početkom novembra za 195 miliona evra prodao Telekomu kablovskog operatora Kopernikus, čiji je bio manjinski vlasnik. Potom je za... »

Lučić: Strategija Telekoma nije da kupuje televizije

SEEbiz pre 4 dana
BEOGRAD - Strategija „Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju „Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić.
Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine televizija Prve i O2 stoji Telekom i podvukao da ta kompanija kupuje samo kablovske sisteme i u Bosni i u Crnoj Gori, pa i u Srbiji. „Mi ne kupujemo nacionalne frekvencije.... »

"Kopernikus nije preplaćen": Telekom: Ne zanimaju nas televizije već internet korisnici, u pregovorima smo da kupimo još kablovskih operatera

Blic pre 4 dana
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić. Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine... »

Vladimir Lučić: Cilj Telekoma Srbije nije kupovina televizija, već da povećamo broj internet i kablovskih korisnika

Kurir pre 4 dana
Strategija "Telekom Srbija" nije kupovina televizija i nacionalnih televizija, već je naš cilj da povećamo broj internet i kablovskih korisnika, izjavio je danas koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" Vladimir Lučić. Lučić je negirao navode pojedinih medija da iza kupovine... »
©2018 Netmark d.o.o.