Povezane vesti

Dodik poručio da ima jasan stav i neće odustati! Kako li će na ovo reagovati Bošnjaci i Hrvati?!

Dodik poručio da ima jasan stav i neće odustati! Kako li će na ovo reagovati Bošnjaci i Hrvati?!

Alo 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, izjavio je da ta državna institucija može imati puni kapacitet pod uslovom da na svim sastancima, kojima prisustvuje, bude istaknuta zastava Republike Srpske, a ako to ne bude učinjeno, neće biti ni… »
Dodik: Neću da budem ikebana poput britanske kraljice

Dodik: Neću da budem ikebana poput britanske kraljice

Večernje novosti 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH rekao da zastava RS mora biti tamo gde je on kao i da je institucija Predsedništva potpuno razvlašćena. Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, izjavio je danas da ta državna institucija može imati puni… »
Dodik: Nisam otišao u Sarajevo da budem ikebana

Dodik: Nisam otišao u Sarajevo da budem ikebana

Sputnik 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da ta državna institucija može da ima puni kapacitet samo pod uslovom da na svim sastancima kojima prisustvuje bude istaknuta zastava Republike Srpske, a ako to ne bude učinjeno, neće biti ni… »
Dodik: Zastava Republike Srpske mora biti tamo gde sam ja

Dodik: Zastava Republike Srpske mora biti tamo gde sam ja

RTV 06.12.2018
BANJALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, izjavio je danas da ta državna institucija može imati puni kapacitet pod uslovom da na svim sastancima, kojima prisustvuje, bude istaknuta zastava Republike Srpske, a ako to ne bude… »
Dodik: Zastava RS mora biti tamo gde sam ja

Dodik: Zastava RS mora biti tamo gde sam ja

Vesti online 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, izjavio je danas da ta državna institucija može imati puni kapacitet pod uslovom da na svim sastancima, kojima prisustvuje, bude istaknuta zastava Republike Srpske, a ako to ne bude učinjeno, neće… »
Dodik drži reč: Zastava Republike Srpske mora da bude tamo gde sam ja! Prekinuću praksu pravljenja ikebana od srpskih…

Dodik drži reč: Zastava Republike Srpske mora da bude tamo gde sam ja! Prekinuću praksu pravljenja ikebana od srpskih…

Kurir 06.12.2018
BANALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, izjavio je danas da ta državna institucija može imati puni kapacitet pod uslovom da na svim sastancima, kojima prisustvuje, bude istaknuta zastava Republike Srpske, a ako to ne bude… »
Dodik: Zastava RS mora biti tamo gde sam ja

Dodik: Zastava RS mora biti tamo gde sam ja

RTS 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik kaže da ta državna institucija može imati puni kapacitet pod uslovom da na svim sastancima, kojima prisustvuje, bude istaknuta zastava Republike Srpske, a ako to ne bude učinjeno, neće biti ni sednica… »
Dodik i Cvijanović: RS će uskoro potvrditi stav o vojnoj neutralnosti

Dodik i Cvijanović: RS će uskoro potvrditi stav o vojnoj neutralnosti

Novi magazin 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik i predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović najavili su da će uskoro biti održan sastanak svih relevantnih političkih faktora u RS, na kojem će se razmotri odluka ministara spoljnih poslova… »
Zastava RS u Predsedništvu BiH ili sednice video-linkom

Zastava RS u Predsedništvu BiH ili sednice video-linkom

RTS 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik zakazao je za 12. decembar sednicu Predsedništva sa 50 tačaka dnevnog reda, od kojih je jedna smena ambasadora. Sednica može biti održana u zgradi u Sarajevu ukoliko bude postignut dogovor o isticanju… »
Dodik: Zastava Republike Srpske ili će sednica biti održana videolinkom

Dodik: Zastava Republike Srpske ili će sednica biti održana videolinkom

N1 Info 06.12.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je za 12. decembar zakazao sednicu Predsedništva, sa 50 tačaka dnevnog reda, od kojih je jedna smena ambasadora, a koja može biti održana u zgradi u Sarajevu, ukoliko bude postignut dogovor… »

Vesti dana »