Povezane vesti
Nove optužbe, Dojče banka oprala 185 milijardi dolara?
Dnevnik 07.12.2018
FRANKFURT: Dojče banka nastoji da se odbrani od novih optužbi o pranju novca, nakon što je britanski list Fajnenšel tajms objavio da je ta banka "oprala" za 35 milijardi dolara više novca nego što se prvobitno mislilo za sporne fondove Danske banke. Taj… »
Nove optužbe za pranje novca potresaju Deutsche Bank
SEEbiz 07.12.2018
FRANKFURT - Deutsche Bank brani se protiv novih optužbi o pranju novca u četvrtak nakon što je list Financial Times objavio da je ta banka obavila transakciju vrijednosti od 31 milijardu eura više nego što se prije mislilo za upitne fondove Danske Bank… »
Deutsche Bank pogođena novim izvještajem o pranju novca
Al Jazeera 07.12.2018
Banka je obavila transakcije u vrijednosti od 31 milijardu eura više nego što se prije mislilo za upitne fondove Danske Bank, objavili su mediji. Deutsche Bank brani se protiv novih optužbi o pranju novca, nakon što je list Financial Times objavio da je… »
Vesti dana »
Putnička vozila na izlazu uz zemlje čekaju najduže pola sata, teretnjaci četiri sata; Obustavljen rad na graničnim prelazima između Severne Makedonije i Grčke
RTV pre 24 minutajoš 6 povezanih
Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima – temperatura do 33 stepena
RTS pre 1 satjoš 6 povezanih
Na današnji dan: Rođen Đura Jakšić, poginuo Ljermontov, masovno ubistvo u Jabukovcu
Radio 021 pre 4 minutajoš 3 povezane
VIDEO: Izgorelo oko 2.000 kvadrata niskog rastinja u Petrovaradinu - drugi požar u manje od 12 sati
Radio 021 pre 4 minutajoš 1 povezana




