Povezane vesti
Krivične prijave zbog ratnih zločina u Vukovaru
Slobodna Evropa 07.12.2018
Policijski službenici Radne skupine Ravnateljstva policije dovršili su, u koordinaciji s Županijskim državnim odvjetništvom u Osijeku, kriminalističko istraživanje te podnijeli kaznenu prijavu protiv dvojice hrvatskih državljana starosti 63 i 64 godine… »
Dvojici osumnjičenih Srba određen pritvor od 30 dana
Dnevnik 07.12.2018
OSIJEK: Istražni sudija Županijskog suda u Osijeku odredio je jednomesečni istražni zatvor dvojici osumnjičenih, koji su u četvrtak uhapšeni zbog sumnje da su počinili ratni zločin protiv civilnog stanovništva u Vukovaru 1991. godine, javlja Hina… »
Krivična prijava protiv dvojice uhapšenih Srba zbog zločina u Vukovaru
N1 Info 07.12.2018
Protiv dvojice hrvatskih državljana podneta je krivična prijava zbog sumnje da su kao pripadinici srpskih paravojnih formacija počinili ratni zločin protiv civilnog stanovništva na području vukovarskih četvrti Petrova Gora i Sajmište u septembru 1991… »
Vesti dana »

Kako je Saša Obradović "probudio" Zvezdu?: Shvatio je šta mora da promeni, pa pregazio Real u Areni
Mondo pre 14 minutajoš 25 povezanih

Mirnić: Sedmoro teže povređenih u udesu kod Sremske Mitrovice u stabilnom stanju
RTV pre 1 satjoš 18 povezanih

Proglašen Dan žalosti u Sremskoj Mitrovici zbog tragedije na putu ka Jarku
Ozon pre 14 minutajoš 26 povezanih

Bez Jokića Denver poražen od Oklahome uz zvuk sirene, Bogdanović se uz pobedu vratio u igru
RTS pre 39 minutajoš 17 povezanih