Povezane vesti

Ekskluzivno! Ispovest Srboljuba Mickića koji je odbio da pretuče čelnicu Dveri Boško Obradović mi je naredio: Prebij…

Ekskluzivno! Ispovest Srboljuba Mickića koji je odbio da pretuče čelnicu Dveri Boško Obradović mi je naredio: Prebij…

Kurir 07.12.2018
Ja sam u prvi mah rekao da hoću da prebijem Jelenu Đorđević, nisam znao šta da kažem drugo, dobio sam adresu i otišao sam do Niša, otkriva Srboljub Mickić. Nakon što je bivša čelnica Dveri iz Niša Jelena Đorđević otkrila da je njeno… »
Slavica Đukić Dejanović o pretnjama nišlijki iz pokreta Dveri: Tako se ne može upravljati mandatom, oštro osuđujem!

Slavica Đukić Dejanović o pretnjama nišlijki iz pokreta Dveri: Tako se ne može upravljati mandatom, oštro osuđujem!

Kurir 07.12.2018
Ministarka za demografiju i populacionu politiku i potpredsednica SPS Slavica Đukić Dejanović oštro je osudila pretnje bivšoj šefici opozicionog Pokreta Dveri Jeleni Đordević iz Niša, a koja tvrdi da je lider ovog pokreta Boško Obradović prvo… »
Srđan Nogo o tvrdnjama đorđevićeve: Tužilaštvo neka završi istragu!

Srđan Nogo o tvrdnjama đorđevićeve: Tužilaštvo neka završi istragu!

Kurir 07.12.2018
Poslanik Dveri Srđan Nogo smatra da tužilaštvo treba da završi svoj posao i ispita navode bivše šefice opozicionog Pokreta Dveri Jelene Đorđević, a u kojima tvrdi da je lider ovog pokreta Boško Obradović prvo njoj pretio, a zatim i naredio da… »
Zoran Živković osudio napad na čelnicu Dveri iz Niša: Neljudsko ponašanje u 21. veku!

Zoran Živković osudio napad na čelnicu Dveri iz Niša: Neljudsko ponašanje u 21. veku!

Kurir 07.12.2018
Predsednik Nove stranke Zoran Živković osudio je napad na bivšu šeficu Pokreta Dveri Jelenu Đordević iz Niša, a koja tvrdi da je lider ovog pokreta Boško Obradović prvo njoj pretio, a zatim i naredio da je prebiju. - Ne znam da li su te tvrdnje… »
Dragan Đilas o slučaju nišlijke: Protivnik sam svakog nasilja

Dragan Đilas o slučaju nišlijke: Protivnik sam svakog nasilja

Kurir 07.12.2018
Jedan od osnivača i lidera Saveza za Srbiju Dragan Đilas prokomentarisao je pretnje bivšoj šefici opozicionog Pokreta Dveri Jeleni Đordević iz Niša, a koja tvrdi da je lider ovog pokreta Boško Obradović prvo njoj pretio, a zatim i naredio da je… »
Vjerica Radeta zgrožena pretnjama upućenim nišlijki jeleni Đorđević: Ispitati sve učesnike i doći do istine!

Vjerica Radeta zgrožena pretnjama upućenim nišlijki jeleni Đorđević: Ispitati sve učesnike i doći do istine!

Kurir 07.12.2018
Poslanica radikala Vjerica Radeta zgrožena je navodima koje je iznela bivša šefica opozicionog Pokreta Dveri Jelena Đorđević, a u kojima tvrdi da je lider ovog pokreta Boško Obradović prvo njoj pretio, a zatim i naredio da je prebiju. - Ovo je… »
Pogledajte ekskluzivno: Dramatična ispovest čelnice Dveri kojoj su spremali batine! Lično je Boško Obradović naredio da me…

Pogledajte ekskluzivno: Dramatična ispovest čelnice Dveri kojoj su spremali batine! Lično je Boško Obradović naredio da me…

Kurir 07.12.2018
Brutalno prebijanje Jelene Đorđević, nekadašnje čelnice Dveri u Nišu, lično je naredio njen tadašnji šef, lider ovog pokreta Boško Obradović, tvrdi ona u ekskluzivnoj ispovesti za Kurir. Ona je odlučila da progovori pošto je Kurir objavio da… »

Vesti dana »