Povezane vesti
Još kilometar i po do završetka autoputa kroz Grdeličku klisuru
Danas 08.12.2018
Državni sekretar Ministarstva gradjavinarstva, saobraćaja i infrastrukture Miodrag Poledica izjavio je danas da je do završetka deonice autoputa kroz Grdeličku klisuru preostalo da se uradi još 1,5 kilometara te saobraćajnice. On je tokom obilaska petlje… »
Poledica: Do završetka deonice autoputa kroz Grdeličku klisuru još 1,5 km
N1 Info 08.12.2018
Državni sekretar Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Miodrag Poledica izjavio je da je do završetka deonice autoputa kroz Grdeličku klisuru preostalo da se uradi još 1,5 kilometara te saobraćajnice. 07.12.2018. 05.12.2018. On je… »
Grdelica: Aktivni radovi na pet kosina i opremanje tunela
RTV 08.12.2018
PREDEJANE - U Grdeličkoj klisuri na Koridoru 10 aktivni su radovi na pet kosina i opremanje tunela "Predejane" i "Manajle", izjavio je danas državni sekretar u Ministarstvu građevinarstrva, saobraćaja i infrastrukture Miodrag Poledica prilikom obilaska… »
Vesti dana »
Parlamentarni izbori na Kosovu - treći put na glasanje za godinu i po dana
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih
UŽIVO Izbori na Kosovu i Metohiji, izlaznost u srpskim sredinama ubedljivo najveća
Sputnik pre 1 satjoš 44 povezane
Dačić: Ko nije zadovoljan mojim radom, može da pokuša kandidaturu za mesto predsednika SPS
Beta pre 20 minutajoš 14 povezanih





