Повезане вести
Покрет „Жути прслуци": Полиција сузавцем на демонстранте у Паризу
Јужне вести 08.12.2018
Полиција у Паризу испалила је сузавац на демонстранте који четврти викенд у низу протестују широм земље. Око 8.000 демонстраната окупило се у центру града, док је око 500 људи ухапшено. Најмање 30 људи је повређено, међу… »
У Француској ухапшено око хиљаду људи
Студио Б 08.12.2018
Током протеста „Жутих прслука“ у Француској ухапшено је око хиљаду људи. На улицама француске престонице је 8.000 полицајаца, па чак и оклопна возила, први пут после више деценија. Француске снаге реда у потпуности су блокирале… »
Ратна атмосфера у Паризу: Повређено више од 100 демонстраната и 17 полицајаца, а 1000 људи је иза решетака (фото) (видео)
Телеграф 08.12.2018
Процењује се да је "жутих прслука" било око 10.000 у Паризу, а да је у целој Француској било око 125.000 демонстраната. Француски министар унутрашњих послова Кристоф Кастане рекао је вечерас да је 135 особа повређено у… »
У Паризу од јутрос ухапшено 320 људи
ИндексОнлине 08.12.2018
ПАРИЗ – Од јутрос је у Паризу, где су почели протести “жутих прслука”, ухапшено 320 људи под сумњом да су планирани насиље над људима или уништавање објеката, саопштила је управа париске полиције, јављају француски медији… »
Вести дана »
Председник Бенина: Спречен покушај државног удара, сви учесници биће кажњени
Н1 Инфо пре 43 минутајош 31 повезана
Судије и тужиоци протестовали испред Уставног суда због политичких притисака
Време пре 5 сатијош 23 повезане
"Обараћемо руске авионе и дронове": Овакву претњу Путин није добио од почетка рата у Украјини
Мондо пре 4 сатијош 51 повезана






