Povezane vesti

Folk pevačica pevala u Kosovskoj Mitrovici, u prvim redovima majice sa likom Milana Radoičića

Folk pevačica pevala u Kosovskoj Mitrovici, u prvim redovima majice sa likom Milana Radoičića

Radio 021 08.12.2018
Folk pevačica Svetlana Ražnatović održala je koncert u Kosovskoj Mitrovici u znak podrške Srbima na Kosovu i Metohiji. Koncert je održan na platou ispred studentskog centra u Kosovskoj Mitrovici u sklopu protesta povodom taksi od 100 odsto na robu… »
Podrška stigla i od pevačice: Ceca se fotografisala sa studentima u Kosovskoj Mitrovici, a ovaj detalj su svi primetili…

Podrška stigla i od pevačice: Ceca se fotografisala sa studentima u Kosovskoj Mitrovici, a ovaj detalj su svi primetili…

Kurir 08.12.2018
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović održala je danas veliki koncert u centru Severne Mitrovice, u znak podrške srpskom narodu koji prolazi kroz nezapamćenu torturu nakon odluke Prištine da na robu iz Srbije uvede takse od 100 odsto. Ona je na… »
Koncert podrške u Kosovskoj Mitrovici

Koncert podrške u Kosovskoj Mitrovici

RTS 08.12.2018
Podršku srpskom narodu na Kosovu i Metohiji pružila je pevačica Svetlana Ceca Ražnatović, koja je održala koncert u Kosovskoj Mirtovici. U Kosovskoj Mitrovici danas nije bilo protestnih okupljanja građana povodom taksi na uvoz robe iz centralne… »
Ceca pevala u Kosovskoj Mitrovici, čelnici Srpske liste u prvom redu

Ceca pevala u Kosovskoj Mitrovici, čelnici Srpske liste u prvom redu

N1 Info 08.12.2018
Folk pevačica Svetlana Ražnatović održala je koncert u Kosovskoj Mitrovici u znak podrške Srbima na Kosovu i Metohiji. Koncert je održan na platou ispred studentskog centra u Kosovskoj Mitrovici u sklopu protesta povodom taksi od 100 odsto na robu… »
Na ivici suza: Ceca primila zahvalnicu u Kosovskoj Mitrovici: Našem narodu nikad nije bilo teže (video)

Na ivici suza: Ceca primila zahvalnicu u Kosovskoj Mitrovici: Našem narodu nikad nije bilo teže (video)

Blic 08.12.2018
Mirni protesti Srba sa Kosova i Metohije protiv represije Prištine, koji su pokrenuti nakon drakonskih mera i uvođenja takse od 100 odsto na srpsku robu, nastavljeni su i danas u Kosovskoj Mitrovici koncertom Svetlane Cece Ražnatović. Ona je pevala… »
Pevačica nije krila emocije Posle koncerta u severnoj Mitrovici Ceca za Kurir: Kad sam videla svu ovu decu, stala mi je knedla…

Pevačica nije krila emocije Posle koncerta u severnoj Mitrovici Ceca za Kurir: Kad sam videla svu ovu decu, stala mi je knedla…

Kurir 08.12.2018
KOSOVSKA MITROVICA - Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović održala je danas veliki koncert u centru Severne Mitrovice, u znak podrške srpskom narodu koji prolazi kroz nezapamćenu torturu nakon odluke Prištine da na robu iz Srbije uvede takse od 100… »
Kurir s cecom u Kosovskoj Mitrovici Pevačica stigla na koncert, pa poručila: Presrećna sam što mogu da pomognem svom…

Kurir s cecom u Kosovskoj Mitrovici Pevačica stigla na koncert, pa poručila: Presrećna sam što mogu da pomognem svom…

Kurir 08.12.2018
KOSOVSKA MITROVICA - Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović stigla je oko 11 časova u Kosovsku Mitrovicu gde će, u delu grada pod imenom Ploča, održati veliki koncert u znak podrške srpskom narodu. 1 / 2 Foto: Zoran Šaponjić Pevačica je sa… »

Vesti dana »