Povezane vesti

Bata Mirković: Emocije su prisutne, sve što znam o fudbalu naučio sam u Radu

Bata Mirković: Emocije su prisutne, sve što znam o fudbalu naučio sam u Radu

Hot sport 08.12.2018
Posle mnogo godina Zoran Mirković se vraća na Banjicu. Sutra će crno-beli gostovati ekipi Rada, a meč će biti poseban za šefa struke Partizana. – Pozicija koju Rad trenutno zauzima u Superligi ne govori o njihovom kvalitetu, reč je o borbenoj… »
Bata Mirković: Rad je moj klub, ali želim pobedu

Bata Mirković: Rad je moj klub, ali želim pobedu

Mondo 08.12.2018
Partizan u nedelju gostuje Radu u 20. kolu Superlige. Rad se grčevito bori za opstanak, Bati Mirkoviću pomešana osećanja. Foto: mts Četiri uzastopna poraza ima Rad i "građevinari" su u grupi klubova (i to uglavnom iz Beograda), kojima predstoji… »
Mirković: U Radu sam napravio prve fudbalske korake, nije mi baš najdraže kad treba da "ukrstimo koplja"

Mirković: U Radu sam napravio prve fudbalske korake, nije mi baš najdraže kad treba da "ukrstimo koplja"

Večernje novosti 08.12.2018
To je klub u kojem sam najviše naučio o fubalu i životu, radujem se viđanju sa tim ljudima. Bore se za opstanak i neće nam biti lako - rekao je trener Partizana i dodao da ne želi da priča o prelaznom roku. Trener Partizana Zoran Mirković rekao je… »
Janković još u autu, Mirković se priseća: U Radu sam najviše naučio o fudbalu i o životu

Janković još u autu, Mirković se priseća: U Radu sam najviše naučio o fudbalu i o životu

Mozzart sport 08.12.2018
Sada je uveren da crno-belima neće biti lako, uprkos lošoj rezultatskoj seriji Građevinara. Na papiru lak posao za crno-bele. Rad je u proteklih 10 kola osvojio samo dva boda, a Partizan dočekuje posle serije od četiri poraza. Ipak, Zoran Mirković… »

Vesti dana »